4000 series Automatický espresovač

Příprava 8 typů kávy, Automatický napěňovač mléka, Černá, Mlýnek s možností 5 nastavení HD8844/09 Najít podobné výrobky
 • Výborné espresso a skutečná chuť filtrované kávy

  4000 series

  Automatický espresovač

  HD8844/09 Najít podobné výrobky

  Je libo tradiční ranní kávu, nebo byste si dali silné espresso? Jedinečná funkce CoffeeSwitch umožňuje milovníkům filtrované kávy přepínat z espressa na klasickou kávu. Obojí z čerstvých zrn jedním zatažením páčky. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Výborné espresso a skutečná chuť filtrované kávy

Vždy z čerstvých kávových zrnek

 • Espresso a klasická káva díky jedinečné funkci CoffeeSwitch

  Konečně skutečná chuť filtrované kávy z plně automatického espresovače! Vychutnejte si klasickou ranní kávu nebo silné espresso pouhým zatáhnutím za páčku. Jedinečná funkce CoffeeSwitch umožňuje zvolit si dokonalou kávu z čerstvě mletých zrn pro jakýkoli okamžik nebo náladu.

 • Hustá mléčná pěna jedním dotykem s automatickým napěňovačem

  Připravit sametové cappuccino je díky automatickému napěňovači mléka snadné. Napěňovač mléka, který baristé nazývají také „cappuccinatore“, čerpá mléko přímo z krabice či nádoby s mlékem a automaticky je napění a napustí rovnoměrným proudem bez rozstřikování přímo do vašeho šálku.

 • Vynikající chuť díky 100% keramickým mlýnkům.

  Díky 100% keramickým mlýnkům, které kávová zrna nepřehřívají, můžete dát sbohem chuti připálené kávy. Keramika zajistí také dlouhodobou výkonnost a tichý provoz.

 • Nastavitelné mletí pro chuť, které dáváte přednost

  Zrnitost mletí můžete nastavit na 5 různých úrovní. Pro plnou chuť espressa zvolte nejjemnější mletí a nejhrubší mletí využijte k přípravě slabší kávy – vše záleží na tom, co máte rádi.

 • Přizpůsobte si kávu volbou její síly

  Vždy získáte dokonalý šálek kávy podle své chuti: postará se o to možnost upravit teplotu, délku extrakce kávy a sílu. Funkce Memo navíc umožňuje uložit pro každý nápoj délku extrakce. Vychutnejte si vynikající kávu ve svém oblíbeném šálku pouhým stisknutím tlačítka.

 • Přístroj snadno ovládejte pomocí intuitivního displeje

  Intuitivní displej zobrazuje všechny relevantní informace, abyste mohli zařízení snadno ovládat a dosáhli nejlepšího výkonu. Tlačítka na čelním panelu nabízí řadu nápojů s přípravou jedním dotykem.

 • Díky nastavitelné hubičce na kávu se přizpůsobí šálku

  Nezáleží na tom, jak velká je vaše oblíbená sklenice nebo šálek – hubička na kávu se jedním pohybem přizpůsobí tak, aby se zachovalo veškeré aroma a vaše káva zůstala dokonale horká, přímo v šálku. V nejvyšší pozici sedí hubička dokonce i do 15cm sklenice na latte macchiato.

 • Potěšení bez nepořádku: vysoká kapacita v kompaktním designu

  Užijte si větší prostor a obejděte se déle bez doplňování díky vysoké kapacitě nádob na kávová zrna, vodu a odpad v mimořádně kompaktním designu. Tento inteligentní, plně automatický přístroj vám zajistí maximální pohodlí, prvotřídní výkon a velkokapacitní 1,8l nádržku na vodu, 250g nádobu na kávová zrna a nádobu na odpad s kapacitou na 15 porcí.

 • Snadné čištění díky plně odnímatelné varné jednotce

  Varná jednotka je srdcem každého plně automatického kávovaru a měla by se jednou týdně čistit. Naše varná jednotka je snadno přístupná z boku a lze ji jedním stiskem vyjmout a jednoduše omýt pod tekoucí vodou.

 • Cyklus automatického čištění a odstraňování vodního kamene

  Tento espresovač při spuštění nebo vypnutí automaticky čistí vodou kávový okruh a zajistí tak skvělou, čerstvou chuť každého šálku. Pravidelné odstraňování vodního kamene prodlužuje jeho životnost. Přístroj vás nejen upozorní na potřebu odstranit vodní kámen, ale může vás i provést automatickým odstraněním vodního kamene formou jednoduchých zpráv na obrazovce.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat