Systém domácího kina s DVD

  Systém domácího kina s DVD

  Dívejte se, poslouchejte a užívejte si všechno

  Tento elegantní a kompaktní plně digitální systém domácí zábavy přehrává prakticky jakýkoli disk ve vysoké kvalitě prostorového vícekanálového zvuku Dolby nebo DTS. Takže se uvolněte a nechte se v pohodlí svého domova plně vtáhnout do děje filmů a hudby.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dívejte se, poslouchejte a užívejte si všechno

 • Prostorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Prostorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Vestavěný dekodér systémů DTS a Dolby Digital nahrazuje externí dekodér zpracováním všech šesti kanálů zvukových informací tak, aby zajistil zážitek z prostorového zvuku a ohromující přirozený vjem obklopujícího prostředí a dynamické reality. Systém Dolby Pro Logic II nabízí pětikanálové prostorové zpracování z jakéhokoli stereofonního zdroje.

 • Konektory Easy-fit™ s kódováním barev pro jednoduchou instalaci

  Konektory Easy-fit™ s kódováním barev pro jednoduchou instalaci

  Barevně označené konektory poskytují jednoduché a snadné připojení reproduktorů a subwooferu k centrální jednotce systému domácí zábavy prostým zasunutím konektorů do rozhraní odpovídající barvy na zadní straně centrální jednotky.

 • Kvalitní sloupové reproduktory pro působivější zvuk

  Kvalitní sloupové reproduktory pro působivější zvuk
 • 4x převzorkování videa pro zlepšenou kvalitu obrazu

  Převzorkování videa je technologie, která snižuje zkreslení a významným způsobem zvyšuje kvalitu obrazu. Zvýšení frekvence zpracování obrazového signálu na 54 MHz nebo dokonce 108 MHz představuje v důsledku převedení obrazového záznamu do formátu 08:08:8* (54 MHz) či 16:16:16 (108 MHz), který disponuje 4 až 8krát vyšší šířkou pásma pro rozlišení ve vodorovném směru než u standardního formátu DVD. Tímto zpracováním se do značné míry odstraní zkreslení formátu MPEG označované jako „mosquito net“ (síť proti komárům). Výsledkem je čistý obraz bez zkreslení.

 • Systém širokopásmových reproduktorů pro přirozený zvuk

  Širokopásmový reproduktor pokrývá celou slyšitelnou frekvenci, a umožňuje tak nahrávání a reprodukci realističtějšího zvuku. Celé zvukové pásmo přehrává jedno vinutí reproduktoru a výsledkem je minimální zkreslení fáze nebo času, jež by ovlivňovalo kvalitu zvuku.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, (S)VCD, DivX, MPEG4

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát disky většiny formátů a zajišťuje tak maximální kompatibilitu a potěšení ze sledování.

 • Hudba: CD, MP3-CD, CD-R/RW a Windows Media™ Audio

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu a požitek z hudby.

 • Obrazový disk CD (JPEG) s přehráváním hudby (MP3)

  Obrazový disk CD je disk CD-R nebo CD-RW, na který lze ukládat soubory MP3 a digitální obrázky. Při vložení obrazového disku CD do přehrávače DVD se otevře nabídka, ve které jsou zobrazeny soubory JPEG a MP3 na disku. Vyberte soubory s hudbou nebo obrázky, které chcete otevřít a stiskněte tlačítko přehrávat nebo OK. Obrázky je možné na obrazovce prohlížet spolu s hrající hudbou.

 • Jednoduché nastavení domácí zábavy

  Pro pomoc při úvodním nastavení systému dodává společnost Philips stručný uživatelský návod, který vás snadno s pomocí jasně označenými obrázků a barev provede základními kroky pro připojení a získání obrazu a zvuku. Tyto základní kroky jsou pro rychlou a snadnou instalaci jasně popsány na obalu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat