Domácí kino

  Domácí kino

  Dodejte svému TV skvělý prostorový zvuk

  Dodejte svému TV skvělý prostorový zvuk a užívejte si s Blu–ray nebo DVD přehrávačem skvělou televizní zábavu, a to vše bez zbytečně překážejících reproduktorů. Je to skvělý doplněk k TV, ať už tento systém nainstalujete na zeď nebo ho položíte na stůl.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dodejte svému TV skvělý prostorový zvuk

Posedlost zvukem

 • Technologie DoubleBASS pro plnější a hlubší basy

  Technologie DoubleBASS pro plnější a hlubší basy

  Funkce DoubleBASS zajišťuje, že uslyšíte dokonce i ty nejhlubší basové tóny ze subwooferů kompaktní velikosti. Zachycuje nízké frekvence a znovu je vytváří ve slyšitelném rozsahu subwooferu - přináší tak zvuk s vyšším nárůstem a důrazem a zajišťuje plný poslechový zážitek bez kompromisů.

 • Dolby Digital a DTS pro skvělý prostorový zvuk

  Dolby Digital a DTS pro skvělý prostorový zvuk

  Přejděte na digitální signál a dostaňte maximum z vaší hudby a filmů. I stereofonní hudba zní skvěle, protože systémy Dolby Digital a DTS Digital Surround zdokonalují digitální hudbu a videa, takže ze svého reproduktoru domácího kina získáte skutečně pohlcující prostorový zvuk.

 • Provedení zabraňuje usazování prachu a snižuje zkreslení zvuku

  Provedení zabraňuje usazování prachu a snižuje zkreslení zvuku

  Speciální prachuvzdorný materiál chrání reproduktory před jakoukoli nečistotou, která by mohla ovlivnit šíření zvuku.

 • Flexibilní umístění na stěně, na nábytku nebo na podstavci

  Flexibilní umístění na stěně, na nábytku nebo na podstavci

  Využijte univerzálnost tohoto systému domácího kina, který můžete umístit tam, kam chcete. Na podstavci pro televizor, na stole nebo namontovaný na stěně – tento výrobek vypadá úžasně a funguje bez kompromisů. Tady máte příležitost určit, jak bude váš domov vypadat, a nevzdávat se přitom skvělého zážitku z domácího kina.

 • Snadno připojte svá zařízení a zdokonalte zážitek ze sledování TV

  Snadno připojte svá zařízení a zdokonalte zážitek ze sledování TV

  Nejen televizní přenosy teď budou lépe znít, ale senzační zvuk budou mít také všechna zařízení, která připojíte ke svému televizoru. Spojení se provádí v jednom jediném kroku a je navrženo tak, aby vám poskytlo zábavu bez zbytečných zmatků. Všechna zařízení připojená k vašemu domácímu kinu si vychutnáte na vašem TV. Poskytnou vám lepší zážitek ze sledování televizoru prostřednictvím sytých, čistých a bohatých tónů úžasné hudby a filmových okamžiků.

 • Připojení MP3 Link přehrává hudbu z přenosných přehrávačů médií

  Připojení MP3 Link přehrává hudbu z přenosných přehrávačů médií

  Připojení MP3 Link umožňuje přehrávání souborů MP3 v systému domácího kina, a to přímo z přenosného přehrávače médií. Stačí připojit přehrávač MP3 k vestavěnému konektoru pro připojení MP3 Link a můžete si vychutnávat hudbu MP3 v mimořádné zvukové kvalitě, kterou nabízí systém domácího kina Philips. Připojení MP3 Link přináší hudbu v přenosném formátu do pohodlí vašeho obývacího pokoje.

 • Zakřivený design SoundBar pro širší rozptyl zvuku

  Zakřivený design SoundBar pro širší rozptyl zvuku
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat