Přenosné rádio

  Přenosné rádio

  Ideální společník na outdoorové aktivity

  Přenosné rádio Philips AE1120/00 je navrženo pro používání venku. Díky kinetickému napájení nepotřebuje baterie. Součástí je vestavěná siréna pro upoutání pozornosti a nabíječka USB pro nabíjení a připojení. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přenosné rádio

FM/MW, analogové ladění, Port micro USB pro nabíjení, svítilna, Vlastní napájení / provoz na baterie AE1120/00 Najít podobné výrobky

Ideální společník na outdoorové aktivity

s tímto přenosným rádiem

 • Kineticky generované napájení pro nabíjení bez námahy

  Kineticky generované napájení pro nabíjení bez námahy

  Dopřejte si vlastní napájení díky inovativnímu, kineticky poháněnému zdroji napájení tohoto zařízení. Jedná se o alternativu bateriemi napájených zařízení, která je šetrná k životnímu prostředí. Zajistit napájení rádia, svítilny nebo dobití telefonu či jiného zařízení je velmi snadné.

 • Vestavěná svítilna pro osvětlení nočních aktivit

  Vestavěná svítilna pro osvětlení nočních aktivit

  Nebuďte potmě. Svítilna vestavěná v tomto zařízení umožňuje pokračovat v činnosti ještě dlouho poté, co slunce zapadlo. Toto zařízení odstraňuje nebezpečí vznikající při činnostech prováděných v noci bez dostatečného osvětlení, a může být výborným řešením v případě výpadku dodávky elektřiny. Kineticky generované napájení zajišťuje automatické nabíjení zařízení, takže se nemusíte obávat, že se vám vybijí baterie.

 • Vestavěná siréna vás poskytne bezpečí

  Vestavěná siréna vás poskytne bezpečí

  Být v bezpečí, to často znamená být k nalezení. Vestavěná siréna v zařízení poutá pozornost, takže pomoc nebude nikdy příliš daleko. Kinetické napájení předchází neočekávaným problémům s bateriemi: siréna je doplňkem, který vám přinese klidnou mysl a v první řadě se postará o vaši bezpečnost.

 • Vestavěný reproduktor pro vychutnání kvalitně přehrávané hlasité hudby

  Vestavěný reproduktor pro vychutnání kvalitně přehrávané hlasité hudby

  Reproduktor poskytuje dobrou kvalitu zvuku, díky čemuž přináší poslech ještě větší požitek.

 • Tuner FM/MW pro poslech rádia

  Tuner FM/MW pro poslech rádia

  Stereofonní tuner FM/MW (AM)

 • Vestavěný kabel micro USB pro dobíjení jakéhokoli zařízení USB

  Je obtížné úplně vypnout a ani to dělat nemusíte. Najít nabíječku pro mobilní telefon nebo jiné zařízení může být problém, když jste venku. To je důvod, proč je zařízení vybaveno praktickým vestavěným kabelem micro USB: s ním budete mít vždy dostatek energie pro přehrávání hudby a filmů nebo jen pro klid duše. Funguje výborně i jako záloha pro případ výpadků dodávky elektrické energie. Využijte kineticky nabíjený zdroj napájení tohoto zařízení a zachovejte si energii i připojení.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat