LCD monitor s funkcí SmartImage

  LCD monitor s funkcí SmartImage

  Stylový a vysoce výkonný displej

  Umocněte svůj herní zážitek díky tomuto stylovému 3D displeji Philips Gioco. Díky ikonickému designu s mimořádně úzkým rámečkem, úžasnými barvami a svým 3D výkonem bez blikání, vás displej Philips Gioco vtáhne do světa her! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s funkcí SmartImage

Gioco, 58, 4 cm (23"), 3D, brýle FPR 238G4DHSD/00 Najít podobné výrobky

Stylový a vysoce výkonný displej

pro strhující herní zážitky 3D

 • Minimalistický vzhled díky mimořádně úzkému rámečku

  Nové displeje Philips využívají nejnovější technologii panelů a jsou navrženy s důrazem na minimalismus, takže tloušťka vnějšího rámečku je přibližně pouhých 2,5 mm. Ve spojení s černým matricovým pruhem o šířce asi 9 mm zabudovaným v panelu je celková šířka rámečku výrazně snížena, což zajišťuje minimální rušení a maximální velikost pro sledování. Toto provedení je zvláště vhodné pro použití více displejů nebo dlaždicové uspořádání například při hraní, grafickém designu a v profesionálních aplikacích: mimořádně úzký rámeček vám zprostředkuje pocit jako při použití jednoho velkého displeje.

 • Displej s technologií AH-IPS zajišťuje jasný obraz s živými barvami

  Displej s technologií AH-IPS zajišťuje jasný obraz s živými barvami

  Tento nejnovější displej od společnosti Philips využívá pokročilé panely AH-IPS, což vede k vynikající reprodukci barev, výborné době odezvy a příznivé spotřebě energie. Na rozdíl od standardních panelů TN zobrazují panely AH-IPS konzistentní barvy i při širokém úhlu sledování 178 stupňů a v režimu otáčení. Díky svému pozoruhodnému výkonu jsou panely AH-IPS nejvhodnější pro aplikace vyžadující přesné barvy a konzistentní jas za všech okolností – například pro retušování fotografií, grafické aplikace a prohlížení webu.

 • Herní režim SmartImage je optimalizován pro hráče

  Herní režim SmartImage je optimalizován pro hráče

  Nový herní displej společnosti Philips je vybaven uživatelským rozhraním na obrazovce umožňujícím rychlý přístup. Je speciálně vyladěno pro hráče a nabízí celou řadu možností. Režim „FPS“ (střelba z první osoby) vylepšuje tmavá témata v hrách, takže můžete lépe zahlédnout skryté předměty v temných oblastech. Režim „Závody“ přizpůsobí displej prostřednictvím kratší doby odezvy, vysoké úrovně barev a dalších úprav obrazu. Režim „RTS“ (strategie v reálném čase) nabízí speciální režim SmartFrame pro zvýraznění konkrétní oblasti a umožňuje upravit velikost i obraz. Režimy Hráč 1 a Hráč 2 umožňují uložit osobní přizpůsobená nastavení podle různých her pro zajištění nejlepšího výkonu.

 • HDMI ready displej pro zábavu v rozlišení Full-HD

  HDMI ready displej pro zábavu v rozlišení Full-HD

  Zařízení HDMI-ready má veškerý potřebný hardware pro příjem obsahu přes multimediální rozhraní s vysokým rozlišením (HDMI). Kabel HDMI umožňuje přenos vysoce kvalitního digitálního videa a audia přes jediný kabel z počítače nebo jakéhokoli množství AV zdrojů (včetně set-top boxů, DVD přehrávačů, AV přijímačů a videokamer).

 • 3D výkon bez blikání

  3D obraz bez blikání vám zajistí dlouhé hodiny pohodlné zábavy. Cenově dostupné a lehké brýle bez blikání nevyžadují žádné baterie ani kabelová připojení. Nyní se konečně můžete osvobodit od všech nepříjemností a vychutnat si 3D výkon v rodinném kruhu!

 • Auto 3D s možností využití nejnovější technologie Blu-Ray a herních konzolí s rozhraním HDMI

  Pokud budete hrát hry z Blu-Ray disků nebo sledovat filmy na přehrávačích kompatibilních s připojením HDMI 1.4a, 3D displej Philips se automaticky přepne do režimu 3D a okamžitě poskytne úžasný obraz. Už se nemusíte zabývat žádným nastavováním!

 • Převeďte 2D na 3D pomocí klávesy pro přímý přístup

  Převeďte svou sbírku ve 2D na 3D pouhým stisknutím tlačítka! Tato funkce je snadno přístupná pomocí programovatelné klávesy na rámečku a postará se o to, že vaše oblíbená sbírka her, filmů a videozáznamů ve 2D bude po převedení do 3D působit naprosto objevně.

 • Funkce SmartControl: pro snadné ladění displeje

  Software pro počítače, určený pro doladění výkonu a nastavení zobrazení. Philips nabízí uživatelům dvě možnosti pro úpravu nastavení obrazovky. Různá nastavení obrazovky můžete srozumitelným způsobem upravovat ve víceúrovňové nabídce na obrazovce pomocí tlačítek na monitoru nebo pomocí softwaru Philips SmartControl.

Zobrazit všechny specifikace
 • Za účelem předcházení nevolnosti, jako jsou závratě, bolesti hlavy nebo dezorientace, nedoporučujeme sledovat 3D obraz po delší dobu.
 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let.
 • Přečtěte si podrobně uživatelskou příručku a dovíte se více o 3D obrazu a zdraví
 • Podrobnější informace o grafické kartě a dalších požadavcích na provoz ve 3D získáte na webu www.philips.com/support.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat