1
Výrobky

Dokovací monitory


Ideální řešení pro moderní pracoviště

Zjistěte, jak rozhraní USB-C usnadňuje váš pracovní život


Dokonalá kvalita obrazu je jen jedním střípkem mozaiky. Profesionální uživatelé hledají monitory, které nejen umožňují snadné a rychlé nastavení a konfiguraci, ale které rovněž zajistí úhledné pracovní prostředí. Z tohoto důvodu nabízí společnost MMD monitory vybavené integrovaným dokovacím řešením založeným na novém standardu USB 3.1 typu C, jenž podporuje jednoduchý a praktický přenos různých signálů pomocí stejného kabelu. Nyní se můžete spolehnout na jedno řešení umožňující přenos dat, připojení video signálu a napájení zařízení snadným a rychlým způsobem.
USB-C Docking

USB-C
Docking

NAPÁJENÍ PŘES ROZHRANÍ USB-C

Rozlučte se s nabíječkami a napájecími kabely! Jeden port USB-C poskytuje vašemu notebooku nebo chytrým zařízením napájení až 65 W. Zásluhou důkladného testování monitorů Philips je zaručena jejich kompatibilita se širokou škálou značek a modelů notebooků a telefonů.
Data

Data

DATA

Nejnovější standard USB 3.1 přináší 20krát vyšší rychlost než rozhraní USB 2.0. Přenosy jsou tak nyní dokončeny za zlomek času, na který jste byli zvyklí. Celý film v rozlišení 4K lze například přenést za méně než 60 sekund.
Ethernet

Ethernet

ETHERNET RJ45

Kromě rozbočovače USB s několika porty, unikátně nabízíme také praktický port Ethernet (RJ45).
Dokovací monitory
Play Video

Technologie dokování přes rozhraní USB-C

Philips 329P9H

› Technologie dokování přes rozhraní USB-C
› Úhlopříčka 31,5" 
› Panel IPS 
› Rozlišení
4K

Kompletní řada dokovacích monitorů s rozhraním USB-C