Maximum šťávy, minimum námahy

O 10 % více džusu a bleskurychlé vyčištění a umytí

  Lahodně osvěžující džus – rychle

   

  Chcete si rychle udělat sklenici nebo celý džbán čerstvého džusu? Naše odstředivé odšťavňovače se pyšní silnými motory o výkonu až 1 000 W, takže zvládnou vymačkat i tvrdé ovoce a zeleninu. Bleskurychle tak získáte zdravý a čerstvý džus.

   

  Abychom vám odšťavňování ještě více usnadnili, vyvinuli jsme technologii QuickClean, která zkracuje dobu čištění na pouhou minutu. Každý den tak budete moct svým blízkým připravovat zdravé ovocné a zeleninové džusy.

  Maximum šťávy, minimum námahy


  Díky výkonnému motoru a jedinečnému obrácenému sítku vymačkáte z čerstvého ovoce a zeleniny to nejlepší. Odšťavňovače Avance dokážou získat až o 10 % šťávy navíc.

  Odšťavňování nikdy nebylo jednodušší


  A čištění odšťavňovače nikdy nebylo snazší. Naše odstředivé odšťavňovače snadno vyčistíte za pouhou minutu. Funkce předčištění umožňuje odšťavňovač opláchnout za pár sekund a následné dočištění už je pak hračkou.

  Konzumace správného množství ovoce a zeleniny je obecně uznávaná jako jedna z nejdůležitějších částí zdravého stravování. Když vedete rušný život, je těžké jíst dost ovoce a zeleniny. Proto je příprava čerstvých domácích džusů skvělým způsobem, jak zahrnout správnou kombinaci ovoce a zeleniny do každodenního jídelníčku.

   

  Společnost Philips coby přední výrobce odšťavňovačů má ve své nabídce jak pomalejší modely, tak rychlejší odstředivé odšťavňovače. Naše modely se snadno používají, takže každý den s radostí vytěžíte z čerstvých surovin to nejlepší.

  Vyčištěno během minuty

  Díky technologii QuickClean™ vyčistíte odšťavňovač za pouhou minutu. Stačí do něj jen nalít vodu a provést rychlé předčištění. Poté snadno odstraníte dužinu i další zbytky.

  Stačí jen otřít do čista

  Jaký odstředivý odšťavňovač je ten nejlepší? Takový, který se snadno čistí! Sítka v našich odšťavňovačích mají hladký leštěný povrch, takže je snadno zbavíte zbytků.

  Jednoduché odstranění dužiny

  A díky tomu, že jsou sítka našich odšťavňovačů obrácená, se dužina samospádem dostane do sběrné nádoby, kterou snadno vyprázdníte. Pak už jen stačí do odšťavňovače nalít vodu a provést předčištění a je téměř připravený na další práci.

  Přehledy

  S odšťavňovačem jsem maximálně spokojena. Není potřeba podrobný návod, jeho použití je velmi snadné. Skvělá je široká trubice, kterou projde i větší ovoce (např. jablka). Odšťavní skvěle měkké i tvrdé druhy ovoce i zeleniny. Velmi prima je snadná údržba, dokonalé je i předmytí."