Webkamera k počítači

  Webkamera k počítači

  Buďte ve spojení

  Webkamera nabízí vylepšená videa a fotografie v rozlišení 1,3 megapixelu, funkci pro vyhledávání tváří, 3násobný digitální zoom pro záběry zblízka a tlačítko pro pořízení momentky. Zbývá už jen připojit webkameru a začít chatovat. Univerzální svorkou ji upevníte na stůl nebo obrazovku počítače či notebooku.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Buďte ve spojení

 • Hlavu kamery lze sklopit dopředu pro snadné ukládání

  Hlavu kamery lze sklopit dopředu pro snadné ukládání
 • Vylepšené rozlišení 1,3 megapixelu pro vyšší čistotu obrazu

  Webová kamera poskytuje rozlišení 1,3 megapixelu (softwarově vylepšeno) jak pro video, tak pro fotografie. Je tedy možné použít webovou kameru k vytváření vysoce kvalitních fotografií, které po vytištění jako velké snímky stále vypadají skvěle.

 • Díky funkci sledování obličeje nezmeškáte jediný úsměv

  Nejmodernější software kamery automaticky rozpoznává obličej a pohybuje objektivem tak, aby vás sledoval, když se hýbete. Můžete zůstat ve středu obrazu, i když se během videorozhovoru budete pohybovat. Získáte volnost, která vám umožní přirozeně se vyjadřovat a komunikovat.

 • Prosté „zapojte-a-chatujte“ pro rychlé připojení

  Připojte webovou kameru ke konektoru USB na počítači. Počítač ji rozpozná a můžete ji okamžitě začít používat. Jak snadné je začít s video chatováním!

 • 3x digitální zvětšení pro zvětšeniny

  Zvětšením a zmenšením dokonale seřídíte každý snímek. Zvětšení můžete dokonale ovládat prostřednictvím rozhraní na obrazovce, když se díváte na obrázek. Proto je můžete co nejlépe upravit.

 • Plynulé video s rychlostí 30 snímků za sekundu

  Posaďte se a vychutnejte si vynikající obraz díky videu s 30 snímky za sekundu. To zajišťuje plynulejší obraz videa a všestranně lepší zážitek z video chatování.

 • Redukce šumu zvyšuje srozumitelnost řeči

  Tato prvotřídní technologie redukce šumu snižuje šum na pozadí a zvyšuje zřetelnost řeči v tichých i hlučných prostředích.

 • Otočný kloub umožňuje namířit kameru libovolným směrem

  Díky technickému řešení s praktickým otočným kloubem máte volnost při nahrávání webovou kamerou. Stačí otočit kameru o 360 stupňů libovolným směrem a nahrávejte kdekoli, aniž byste museli kameru přesunout.

 • Univerzální svorka webové kamery pro stůl, notebook nebo monitor

  Díky univerzální svorce je instalace webové kamery na jakýkoli stolní počítač, notebook nebo LCD obrazovku snadná. Její design je velice bezpečný a webová kamera se uprostřed konverzace nepohne a nikdy nespadne.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat