LCD TV

  LCD TV

  Buďte součástí akce.

  Díky nejnovějšímu a mimořádně tenkému TV společnosti Philips s LED podsvícením a technologií Pixel Precise HD si vychutnáte potěšení z filmů ve své domácnosti. Displej full HD 1080p v kombinaci s mimořádně tenkým designem zaručuje, že budete vždy součástí akce. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD TV

102 cm (40"), Full HD 1080p, digitální televize 40PFL7664H/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Buďte součástí akce.

Díky mimořádně tenkému designu a LED

 • Systém Pixel Precise HD s technologií LED pro extrémní ostrost a čistotu obrazu

  Systém Pixel Precise HD s technologií LED pro extrémní ostrost a čistotu obrazu

  Systém Pixel Precise HD s technologií LED je založen na oceněných inovacích Pixel Plus. Přináší novou úroveň kvality obrazu se 4 triliony barev a s technologií HD Natural Motion umožňující plynulý pohyb a ostrost obrazu všech filmů. Získáte nejrychlejší 100 Hz LCD TV s reakční dobou 3 ms, která vám společně s technologií LED umožní vychutnat dokonalý obraz s vysokým jasem a mimořádnou ostrost pohybu u všech filmů a sportovních událostí.

 • Displej LCD Full HD s rozlišením 1920 x 1080p

  Displej LCD Full HD s rozlišením 1920 x 1080p

  Obrazovka Full HD nabízí širokoúhlé rozlišení 1920 x 1080p, které představuje nejvyšší rozlišení pro nejlepší kvalitu obrazu. Je plně připravena pro budoucí vylepšení, jelikož podporuje signály s rozlišením 1080p ze všech zdrojů, včetně nejnovějších, např. Blu-ray a pokročilé HD herní konzole. Zpracování signálu je podstatně vylepšeno, aby podporovalo vyšší kvalitu signálu a rozlišení. Poskytuje skvělý obraz Progressive Scan bez blikání s vynikajícím jasem a barvami.

 • Mimořádně tenký a úzký televizor dokonale zapadne do vašeho obývacího pokoje

  Mimořádně tenký a úzký televizor dokonale zapadne do vašeho obývacího pokoje

  Tento televizor disponující nejmodernější technologií displeje s úhlopříčkou 102 cm je dodáván v mimořádně tenkém a úzkém provedení. Tloušťka rámu je pouhých 2,8 cm a televizor tak lze umístit i do stísněnějšího prostoru a přitom umožňuje stejný zážitek ze sledování. Ultratenký profil 3,9 cm vytváří minimalistický vzhled, který se skvěle hodí do jakéhokoli interiéru. Televizor lze připevnit na zeď nebo lze použít elegantní podstavec. Pokročilá technologie ve skvělém designu.

 • Philips Net TV pro populární online služby ve vašem televizoru

  Philips Net TV pro populární online služby ve vašem televizoru

  Vychutnejte si díky službě Philips Net TV bohatý výběr online služeb. Užijte si filmy, obrázky, populárně naučné pořady a další internetový obsah přímo v televizoru tak, jak to máte rádi. Stačí připojit přímo k domácí síti pomocí ethernetového připojení a pomocí dálkového ovladače procházejte a vybírejte, co chcete sledovat. Nabídka Philips poskytuje přístup k populárním službám Net TV přizpůsobeným televizní obrazovce. Dále je díky připojení k počítačové síti DLNA možné pomocí dálkového ovladače sledovat videa a přistupovat k obrázkům uloženým v počítači.

 • 100Hz LCD displej a 3 ms pro dokonalou ostrost pohybu

  100Hz LCD displej a 3 ms pro dokonalou ostrost pohybu

  Obrazovka 100 Hz LCD poskytuje mimořádnou ostrost pohybu pro čistý a zářivý obraz dokonce i při rychlém pohybu na obrazovce. Aplikace dvojnásobné snímkové frekvence je kompatibilní s vysokou 100Hz obnovovací frekvencí. Dochází k více než dvojnásobnému zvýšení ostrosti reprodukce pohybu v porovnání s běžnými displeji LCD a zkrácení reakční doby na 3 milisekundy (měřeno v BEW). Tato jedinečná technologie společnosti Philips přináší novou úroveň ostrosti pohybu na obrazovkách LCD.

 • HD Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech s plným vysokým rozlišením

  HD Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech s plným vysokým rozlišením

  Společnost Philips vyvinula systém HD Natural Motion, který minimalizuje trhavé pohyby viditelné ve filmovém obsahu. Oceněný algoritmus předvídá pohyb objektů a upravuje trhané pohyby ve vysílání i v nahraném filmovém materiálu (např. na DVD a Blu-ray discích). Výsledný plynulý, dokonale ostrý obraz přenáší zážitek při sledování na vyšší úroveň.

 • O 40 % vyšší energetická účinnost než u běžných televizorů s plochou obrazovkou

  O 40 % vyšší energetická účinnost než u běžných televizorů s plochou obrazovkou

  O 40 % vyšší energetická účinnost než u běžných televizorů s plochou obrazovkou. Díky použití nejnovější technologie podsvícení LED jsou televizory vybavené touto technologií považovány za trvalejší volbu, protože nabízejí delší životnost a výrazně nižší spotřebu energie než plazmové televizory a běžné LCD televizory. Narozdíl od technologie podsvícení CCFL se při výrobě panelů LED nepoužívá rtuť. Kromě toho televizor přináší aktuální výsledek zlepšování designu nových generací televizorů Philips, což ve výsledku představuje úsporu materiálu a snížení spotřeby energie bez vlivu na bezpečnost a pohodlí. To je dobrá zpráva pro vás a vaše děti.

 • DLNA PC síťové připojení pro sledování videa z počítače

  DLNA PC síťové připojení umožňuje sledování videa, prohlížení obrázků a poslech hudby z počítače

Zobrazit všechny specifikace
 • DVB-T MPEG4 pouze pro: Francii, Španělsko, Dánsko, Norsko, Finsko, Švédsko. DVB-C MPEG4 pouze pro vybrané poskytovatele: Dánsko, Norsko, Finsko, Švédsko. Většina aktuálních informací je k dispozici na typovém štítku televizoru nebo prostřednictvím webu www.philips.com/support pod konkrétním typovým číslem.
 • Nabídka služeb Net TV závisí na zemi a podmínkách použití.
 • Je zapotřebí volitelný modul Philips DVB-S (číslo součásti PFS0001, jen v Německu, Rakousku a Švýcarsku)

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat