profesionální širokoúhlý televizor

  profesionální širokoúhlý televizor

  Širokoúhlý televizor Real Flat

  Systém SmartCard zajišťuje hostům efektivní ovládání a dokonalé pohodlí. Integrovaná rozšiřovací patice umožňuje rozšíření o interaktivní systémy. Systém umožňuje budoucí vylepšení a je připraven na digitální aplikace. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

profesionální širokoúhlý televizor

Širokoúhlý televizor Real Flat

pro pokojové interaktivní aplikace

 • Rozšiřovací patice SmartCard 3v3

  Umožňuje instalaci dekodérů a ovladačů OEM nebo jiných výrobců v televizoru při integraci vlastních součástí. Eliminuje nutnost externích dekodérů typu set-top, ovladačů a datových terminálů. Integruje systém pro vynikající ovládací aplikace. Umožňuje rozšíření budoucími aktualizacemi. Připraveno pro digitální aplikace.

 • Konektor Smartplug RJ12

  Konektor Smartplug RJ12 umožňuje připojení dekodérů a ovladačů subdodavatelů nebo jiných výrobců k televizoru.

 • Omezení hlasitosti

  Tato funkce předem určí rozsah hlasitosti, ve kterém může televizor fungovat. Tím se zabrání příliš vysokému nastavení hlasitosti a vyloučí se rušení sousedů.

 • Zobrazení integrovaných hodin s buzením a zprávou

  Zabudované zobrazení hodin s funkcí buzení budíkem odstraňuje potřebu investice do dalších hodin, kabelů a propojení v místnosti. Automatická synchronizace pomocí teletextu a uchování nastavení budíku během krátkodobých výpadků proudu dále zvyšují pohodlí hostí

 • Funkce Wireless SmartLoader pro rychlé klonování

  Nabízí možnost snadného bezdrátového zkopírování všech naprogramovaných nastavení z jednoho televizoru do dalších za méně než minutu. Tato funkce zajišťuje jednotné nastavení televizorů a významně zkracuje dobu a náklady na instalaci.

 • Konektor externího reproduktoru

  Zesílený audio konektor pro snadnou instalaci externích reproduktorů, (například v koupelně), vylučující nutnost investice do externího zařízení

 • Uvítací zpráva na displeji

  Při každém zapnutí se na obrazovce televizoru objeví uvítací pozdrav.

 • Uzamčení předních ovládacích prvků

  Chrání před neoprávněným přístupem k funkcím televizoru

 • Programování kanálů pro zapnutí

  Dokonalý pro oznámení v rámci podniku a informační kanály, neboť umožňuje po zapnutí televizoru zobrazit předdefinovaný kanál.

 • Zabezpečení přístupu do nabídky

  Poskytuje podmíněný přístup k nastavením instalace a konfigurace pomocí speciálního kódu nebo hlavního dálkového ovládání.

 • Funkce ESP™ (Energy Savings Programmability)

  Funkci je možné zvolit v nabídce nastavení. Televizor lze automaticky vypnout po uplynutí zadané doby, šetřit tak energií a zajistit delší životnost produktu. Volitelný rozsah je 0 až 99 hodin.

 • Příjem teletextu ve více jazycích

  Umožňuje uživatelům zvolit preferovaný jazyk podporovaný znaky teletextu

 • Modulace Scan Velocity zlepšuje rozlišení a kontrast

  Modulace Scan Velocity mění rychlost elektronového paprsku a přináší jemnější a ostřejší obraz a kontrast.

 • Hřebenový filtr 2D zaostřuje obrázky pro lepší detail

  Digitální hřebenový filtr 2D odděluje kolorimetrický rozdíl (barvu) od svítivosti (jasu) ve videosignálu, nezávisle je zpracovává, a tím zlepší rozlišení obrazu a minimalizuje jeho zkreslení.

 • Digitální stereo NICAM pro čistý a prokreslený stereo zvuk

  V některých zemích, například ve Velké Británii nebo Belgii, jsou televizní programy vysílány se zvukovým stereofonním doprovodem v normě NICAM. Tento způsob umožňuje dosažení kvality zvuku srovnatelné s disky CD, s vysokou odolností proti šumu a zhoršování signálu. Lze jej použít u monofonního a stereofonního vysílání i pořadů s kódováním Dolby Pro Logic. Integrovaný tuner tohoto produktu je plně vybaven k dekódování signálu v normě NICAM.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat