1

Zjistěte, co pacient potřebuje, a najděte pro něj nejvhodnější výrobek

Různý stav zubů vyžaduje různá řešení šitá na míru. Podívejte se, jak může společnost Philips Oral Healthcare pomoci vám i vašim pacientům na základě každé z indikací uvedených níže.

Orální biofilm

 

Bakteriální plak je hlavní ze všech příčin zubního kazu i onemocnění dásní. S manuálním zubním kartáčkem může být odstranění plaku a účinné čištění těžko dostupných míst obtížné. Poučte své pacienty o prokázaných výsledcích elektrických zubních kartáčků Philips Sonicare.

 

Další informace

Gingivitis

Zánět dásní


Téměř polovina všech dospělých ve věku 30 a více let v USA trpí podle institutu Centers for Disease Control and Prevention nějakou formou onemocnění dásní. Přechod na elektrický kartáček Philips Sonicare může pomoci potlačit podráždění dásní způsobující jejich zánět.

Další informace

Čištění mezizubních prostor

 

Už jste slyšeli, jak si pacienti stěžují na používání zubních nití a mezizubních kartáčků. Zabere to příliš mnoho času, je to obtížné, bolestivé a nepříjemné... Přístroj Philips Sonicare AirFloss Ultra všechny tyto problémy vyřeší: nabízí bezpečné a účinné čištění mezizubních prostor, kterému stačí denně věnovat pouhých 60 vteřin.

 

Další informace

Tooth discoloration

Změna barvy zubů


Zářivější úsměv je znakem zdravého životního stylu a cílem, kterého chce většina pacientů dosáhnout. Protože si bělicí přípravky získávají i nadále stále větší oblibu, mohou zubní specialisté s pomocí značky Philips Zoom vytvářet možnosti nabídek pro ordinaci i domácí použití podle jedinečných potřeb a preferencí každého z pacientů.

 

Další informace

Sensitivity

Citlivost


Pacientům trpícím citlivostí zubů může čištění, používání zubní nitě, jídlo i pití způsobovat krátkodobou ostrou bolest. Je to stav, který vyžaduje šetrnou péči. Správná kombinace elektrického zubního kartáčku a hlavice může zajistit vítanou úlevu.

Další informace

Ortodoncie

 

Udržet zuby čisté, zdravé a bílé v průběhu ortodontické léčby je skutečná výzva. Celý proces můžete svým pacientům usnadnit prostřednictvím výrobků péče o ústní dutinu od společnosti Philips Sonicare, u kterých je prokázáno, že redukují zubní plak a pomáhají zabránit zarudnutí dásní.

 

Další informace

Periodontics

Parodontologie


Zatímco většina pacientů je schopná efektivně udržovat zdraví dásní na základě postupů řádné hygieny dutiny ústní, konkrétně odstraňováním zubního plaku, u některých je třeba domácí péči zesílit. Pro tyto pacienty může být přínosem používání zařízení na čištění mezizubních prostor, ústní vody s profesionální koncentrací a zubních past s fluoridem, které pomohou zabránit rozvoji různých onemocnění dásní.

 

Další informace