1

 

 

Hypersenzitivita

Řešení pro citlivé zuby

sensitivity-info

Úleva od zvýšené citlivosti zubů

 

Citlivé zuby trápí milióny dospělých. Pravděpodobně máte více než jen několik pacientů s těmito problémy. A jak ví každý, kdo zvýšenou citlivostí zubů trpí, není to legrace. Pacienti prostě chtějí najít způsob, jak bolest zastavit.

sensitivity

Šetrná péče

 

Citlivé zuby vyžadují neustálé důkladné odstraňování bakteriálního povlaku. Nyní existuje technologie, která pacientům umožní regulovat citlivost během čištění zubů a přitom dosáhnout maximální redukce plaku. Výzkumy kromě toho dokázaly, že používání přípravků Philips Sonicare se složkami snižujícími citlivost zajistí lepší pokrytí celé ústní dutiny a dosah na citlivá místa.

Jak se vyhnout dentinové abrazi  

 

Když je problémem citlivost zubů, může pomoci sonický zubní kartáček. Kartáček Philips Sonicare DiamondClean je vybaven režimem Sensitive, který zajišťuje šetrné, ale důkladné čištění. Klinické studie prokázaly, že výsledkem používání tohoto kartáčku je výrazně menší dentinová abraze z než u manuálního zubního kartáčku.

Doporučené výrobky

Philips Sonicare PerioRx

Philips Sonicare FlexCare Platinum

 

S devíti volitelnými programy, intuitivním tlakovým senzorem a pokročilou technologií kartáčkové havice přesahuje Philips Sonicare FlexCare Platinum tradiční čištění a zaručuje vynikající odstranění plaku a lepší stav dásní.

DiamondClean
Philips Sonicare DiamondClean

Odstraní až 7x více zubního plaku než manuální zubní kartáček a za pouhé dva týdny zlepší stav dásní.