1

 

 

Ortodoncie

Ústní hygiena pro ortodontické pacienty

Návyky ústní hygieny


Když vaši pacienti podstupují ortodontickou léčbu, je velmi důležité, abyste jejich zuby a dásně zachovali čisté a zdravé. Zdravé návyky ústní hygieny nejen pomohou zabránit tvorbě plaku a zánětu dásní, ale také usnadnit přechod na ortodontickou léčbu.
Oral hygiene routine

Klinicky dokázáno pro rovnátka

 

Protože hygiena dutiny ústní je základem úspěšné ortodontické léčby, vytvořila společnost Philips řadu výrobků určených speciálně pro pacienty, o které pečujete. Klinické studie ukázaly, že u pacientů podstupujících ortodontickou léčbu může čištění zubů sonickým zubním kartáčkem významně snížit množství plaku. Pokud pacientům představíte takovéto výrobky, můžete tím napomoci k vytvoření zdravých návyků čištění zubů po celou dobu léčby.

Jak může kartáček Philips Sonicare pomoci  

 

Pacienti podstupující ortodontickou léčbu se v jejím průběhu musí často znovu učit, jak zuby co nejlépe čistit. Zubní kartáčky Philips Sonicare jsou navrženy tak, aby efektivně a šetrně čistily s citlivostí k ortodontického aparátu: k důkladnějšímu čištění těžko dostupných míst využijte mini kartáčkové hlavice, například Sensitive mini. V kombinaci se zařízením Philips Sonicare AirFloss Ultra, které zajistí účinnější přístup do mezizubních prostor, se jedná o jeden z nejefektivnějších režimů ústní hygieny, které lze při ortodontické léčbě doporučit.

Doporučené výrobky

Philips Sonicare FlexCare Platinum

Philips Sonicare FlexCare Platinum

 

Efektivnější čištění vchodů do mezizubních prostor pro zdravé zuby a dásně. V kartáčku FlexCare Platinum je zabudován intuitivní tlakový senzor a devět volitelných programů čištění.

 

Objednat

Philips Sonicare EasyClean

Philips Sonicare EasyClean

 

Šetrné a přitom efektivní odstranění plaku režimem Clean.

 


 

Objednat