1

 

 

Onemocnění dásní

Účinné nástroje pro složité případy

Urgentní péče o zuby

 

Téměř každý v populaci trpí určitou formou parodontopatií. Část z nich má závažnější formu onemocnění, které představuje více než zánět dásní a kdy dásně ustupují a stávají se terčem infekce. Těmto pacientům mohou výrobky Philips Sonicare pomoci zlepšit zdraví ústní dutiny při domácím čištění zubů.  

Domácí péče


Léčba parodontitidy se liší v závislosti na rozsahu onemocnění, jakýkoli typ ošetření však vyžaduje režim domácí péče o ústní dutinu, který pomůže změnit stávající stav. Přirozená odezva těla na infekci zasahuje parodontální tkáně, které drží zuby na místě. Zatímco ve vaší ordinaci proběhne celý soubor ošetření, základem dlouhodobé péče se stávají nástroje, které mohou pomoci udržet správné postupy ústní hygieny v domácím prostředí.
Oral health at home

Výhody čištění zubů se sonickým zubním kartáčkem


U zubních kartáčků Philips Sonicare je klinicky prokázáno, že nejen redukují množství plaku i z mezizubního prostoru, ale že při pravidelném používání po dobu více než 3 měsíců také potlačují zánět dásní a zmenšují hodnoty při sondáži sulku. Pro mnoho pacientů jsou tyto kartáčky více než jen účinným nástrojem na odstranění plaku a udržení zdravých zubů. Jsou prokázaným a účinným prostředkem v boji proti parodontitidě.

Doporučené výrobky

Philips Sonicare AirFloss Pro

Philips Sonicare AirFloss Ultra

 

Přístroj na mezizubní hygienu využívá k odstranění plaku podél linie dásní na obtížě dostupných místech technologii trojitého prostřiku směsi mikrokapiček vody a vzduchu

 

Objednat

Philips Sonicare FlexCare Platinum

Philips Sonicare Flexcare Platinum

 

Překonává tradiční čištění zubů a zajišťuje výjimečné odstranění zubního plaku a zdraví dásní.

 

 

 

Objednat