1

 

 

Orální biofilm

Pomozte pacientům odstranit zubní plak film tvořený bakteriemi

Motivating patients

Motivace pacientů

 

Aby bylo možné udržet v rovnováze mikroflóru v ústech, je třeba odstranit zubní plak film dříve, než dozraje. Když vidíte pacienty, zdůrazňujete význam pravidelného čištění a používání zubní niti. Udržet motivaci pacientů mezi návštěvami je neustálá výzva.

Create compliance

     Péče, která vyhovuje

 
Víme, že lidé při čištění zubů často vynechávají některé oblasti. A víme také, že mnoho lidí si nečistí mezizubní prostory, protože se jim to zdá složité nebo zdlouhavé. Klinické i laboratorní studie prokázaly vynikající výkon technologií Philips Sonicare při čištění těchto obtížně dostupných míst. Také v čištění mezizubních prostor se objevily inovace.

Prokázané výsledky


Zařízení Philips Sonicare dokáže pacienty motivovat k častějšímu čištění: výsledky rychle uvidí a pocítí. A pacientům, kteří si pravidelně nečistí mezizubní prostory, nabízí Philips Sonicare AirFloss rychlé a snadné řešení. V klinických studiích uvedlo 86 % pacientů, že se Sonicare AirFloss používá snáze než zubní nit.

Doporučené výrobky

FlexCare Platinum

Philips Sonicare Flexcare Platinum

 

Překonává tradiční čištění zubů a zajišťuje výjimečné odstranění zubního plaku a zdraví dásní.

AirFloss

Philips Sonicare Airfloss Ultra

 

AirFloss Ultra šetrně odstraní zubní plak, který neodstranil manuální zubní kartáček, a pomáhá tak bránit vzniku zubního kazu v mezizubních prostorech.

sonicare-for-kids

Philips Sonicare For Kids

 

Maximální odstranění zubního plaku, sonická technologie, štítky s možností přizpůsobení a výukové nástroje, které pomohou proměnit správné čištění zubů v celoživotní zábavný návyk.

Philips Sonicare DiamondClean

Philips Sonicare DiamondClean

 

Odstraní až 7x více zubního plaku než manuální kartáček a za pouhé dva týdny zlepší stav dásní.