1

 

 

Čištění mezizubních prostorů

Nejjednodušší způsob čištění mezi zuby

hard-to-clean-spaces

Každý stále potřebuje čistit mezizubní prostory

 

Ačkoli pacienti chápou, že mezizubní prostory je třeba čistit, mnoho z nich to nedělá nebo dělat nemůže! Zubní specialisté se nyní chopili iniciativy a vytvářejí specifická doporučení na základě možností, situace a potřeb každého pacienta. Dnes si můžete vybrat z široké nabídky nástrojů na čištění mezizubních prostor.

Zjednodušte si čištění mezizubních prostor


Pro mnoho zubních specialistů je největší překážkou bránící dosažení lepší péče o ústní dutinu ochota pacientů dodržovat jejich doporučení. Zejména čištění mezizubních prostor může být na osvojení obtížné. Pro pacienty, kteří se mu nevěnují pravidelně, jsou k dostání pomůcky, které čištění mezi zuby usnadňují a mohou jim doslova zachránit dásně.
Philips-Sonicare-Airfloss-in-action

Přelomová technologie

 

Přístroj Philips Sonicare AirFloss je speciálně navržen tak, aby pacientům umožnil čistit snadno a účinně mezizubní prostory. Prostory mezi všemi zuby i pod linií dásní lze za jednu minutu vyčistit jednoduchým zamířením do dané oblasti a stisknutím tlačítka. Díky přelomové technologii zlepší přístroj na mezizubní hygienu Philips Sonicare AirFloss zdraví dásní v již za dva týdny.

Doporučené výrobky

Philips Sonicare AirFloss Pro

Philips Sonicare AirFloss Ultra

 

Jemným odstraňováním plaku, který běžné čištění neodstranilo, pomáhá přístroj AirFloss Ultra předcházet tvorbě mezer mezi zuby.

 

Objednat

Philips Sonicare AirFloss Pro Nozzles

Trysky Philips Sonicare AirFloss Ultra

 

Štíhlé zahnuté trysky a vodicí ústí trysky pomohou jednoduše najít správné umístění. Vytvořeno pro snadný přístup na obtížně dostupná místa.

 

Objednat