1

Zánět dásní

Zastavte infekci v raném stádiu

Zdraví dásní

Zdraví dásní

 

Zánět dásní způsobený zubním plakem postihuje významnou část populace. Pravděpodobně trávíte mnoho času tím, že pacienty na toto téma poučujete. Protože zánět dásní v raném stádiu nezpůsobuje žádné nebo jen malé obtíže, nemusí si někteří lidé ani uvědomit, že jím trpí. Dobrou zprávou pro všechny pacienty ovšem je, že zánět dásní lze léčit.

sonicarevsmanual

Redukujte zánět dásní

 

Doba, za jakou lze zánět dásní vyléčit, přirozeně závisí na ústní hygieně dané osoby. Pacienti spoléhají na to, že jim zubní specialisté pomohou ukázat oblast zánětu a způsoby, jak zajistit optimální ústní hygienu. Pravidelné návštěvy zubního lékaře v kombinaci s individuálním režimem domácí ústní hygieny maximalizuje prevenci zánětu dásní.

Lepší péče o ústní dutinu při zánětu dásní


U pacientů, kteří již mají citlivé dásně, je sonický zubní kartáček účinným a šetrným nástrojem pro hloubkové čištění. Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean je vybaven režimem Sensitive, který čistí zuby šetrně, ale důkladně. A pro pacienty, kteří nejsou příliš ochotní čistit si mezizubní prostory, je tu přístroj na mezizubní hygienu Philips Sonicare AirFloss jako prokázaný způsob, jak šetrně a snadno odstranit bakteriální povlak z mezizubí.

Doporučené výrobky

Kartáčkové hlavice Intercare

Kartáčkové hlavice Intercare

 

Odstraní až 7x více plaku mezi zuby než manuální zubní kartáček. Pomáhají zabránit zánětu dásní a jejich ústupu.

AirFloss

Philips Sonicare AirFloss Ultra

 

AirFloss Ultra šetrně odstraní zubní plak, který neodstranil manuální zubní kartáček, a pomáhá tak bránit vzniku zubního kazu v mezizubních prostorech.

FlexCare platinum

Philips Sonicare FlexCare Platinum

 

Překonává tradiční čištění zubů a zajišťuje výjimečné odstranění zubního plaku a zdraví dásní.