Zdravější vzduch s Philips

Zdravější a čistší vzduch u vás doma, přirozeným způsobem

Kombinovaná čistička a zvlhčovač vzduchu Philips

Dýchejte zdravý vzduch díky kombinované čističce a zvlhčovači vzduchu Philips. Profesionální filtrační systém Vitashield IPS vzduch čistí, zatímco zvlhčovač s technologií Nanocloud ho příjemně zvlhčuje.
Kombinovaná čistička a zvlhčovač vzduchu Philips
videí
zvlhčovač

Kombinace čistšího vzduchu s optimální vlhkostí


Vzhledem k tomu, že se kvalita vzduchu stává celosvětově závažným problémem, je čistý vzduch vzácnější než kdy předtím. Čištění vzduchu u vás doma je prvním krokem ke zdravějšímu dýchání.

Důležité je také udržovat optimální úroveň vlhkosti. Suchý vzduch v domácnosti může vést k podráždění očí, nosu a krku – což následně způsobuje menší odolnost vůči alergenům, bakteriím a dalším nečistotám. Je tomu tak nejen v zimě, když je zapnuté topení, ale také v létě vlivem klimatizace. Dýchání suchého vzduchu také často vede k potížím se spánkem a může zhoršit příznaky alergií, astmatu a dalších onemocnění dýchacích cest. Zároveň dochází k vysušování vašich vlasů a pokožky.
Zkombinovali jsme výkonnou čisticí technologii VitaShield IPS s technologií pro zvlhčování vzduchu NanoCloud: tím vzniklo dokonalé spojení. Toto kombinované zařízení Air 2 v 1 chrání vás i vaši rodinu před znečištěním vzduchu a nabízí neuvěřitelnou úlevu vám i každému členovi vaší domácnosti, který trpí alergií, sennou rýmou nebo jinými problémy dýchacího ústrojí.
Aplikace Philips Air

Kvalita z hlediska alergenů testována institutem ECARF


Na základě klinického testu provedeného institutem ECARF (jedna z předních světových organizací zabývající se výzkumem alergií) bylo zjištěno, že lidé alergičtí na pyl trpěli po použití čističky vzduchu Philips podstatně slabšími příznaky pylové alergie, jako je kýchání, slzení, červenání očí, podráždění nosu a rýma díky tomu, že byly ze vzduchu odstraněny alergeny.
* Po 90 minutách vystavení působení čističek vzduchu Philips, v porovnání s vystavením působení bez filtru – klinicky testováno institutem ECARF.

Přirozená a hygienická vlhkost


Není nic jednoduššího – ani přirozenějšího. Technologie NanoCloud v našich kombinovaných přístrojích využívá ke zvlhčení domácího vzduchu přirozený proces odpařování. Molekuly vody jsou tak malé, že šíří méně bakterií* než vlhkost vytvářená ultrazvukovými zvlhčovači.

 

Všechny minerály zůstávají v nádržce na vodu, kam patří (a odkud je můžete snadno odstranit). A jelikož je odpařování tak jemné, zůstane vodní suspenze ve vzduchu déle a zabrání vzniku mokrých skvrn na okolních plochách.

* Založeno na emisích bakterie Pseudomonas Fragi přímo z čisticích jednotek a filtrů, po 2 hodinách nepřetržitého používání, na nejvyšší nastavení, s použitím sterilizované vody infikované touto bakterií, v komoře 1 m3, při obnově 280 litrů za minutu (74 gpm).

Užívejte si čistý vzduch – a vždy


Věříme v sílu přirozeně čistého vzduchu, a proto naše kombinovaná zařízení Air 2 v 1 využívají vynikající, vícefázovou technologii aktivní filtrace Vitashield IPS odfiltrují až 99,97 % částic až o velikosti pouhých 0,3 mikronu – což je velikost většiny běžně vzduchem přenášených alergenů, škodlivých částic a pachů. Naší technologii Vitashield IPS vlastně neunikne nic, včetně virů. Zajišťuje čistší, zdravější vzduch v interiéru bez použití nepřirozených chemikálií nebo ozónu, a to v místnostech o velikosti až 95 m2.
zvlhčovač

Náhradní filtry pro kombinované čističky a zvlhčovače vzduchu Philips

Filtr pro zvlhčovače a čističe vzduchu

Zvlhčovací filtr pro zvlhčovač vzduchu


Knotový filtr zvlhčovače Philips poskytuje dostatečnou efektivitu absorpce a vypařování vody.

Filtr pro zvlhčovače a čističe vzduchu

Filtr jemných částic HEPA


Náš filtr HEPA NanoProtect odstraní ze vzduchu ve vašem domově 99,97 % znečišťujících částic – jemný prach, bakterie, viry a alergeny až o velikosti pouhých 20 nanometrů.

Registrace kombinované čističky a zvlhčovače vzduchu


Zaregistrováním svého nového produktu u společnosti Philips můžete snadno vyhledat správné náhradní filtry. Koneckonců, udržování filtrů ve špičkové formě je tajemstvím zdravějšího vzduchu ve vašem domově. Můžete si také zvolit možnost zasílání aktualit na e-mail a získat nárok na propagační akce.

Další výrobky

 • Čističky vzduchu

  Čističky vzduchu

  Vzduch v domácnosti může být až o 30 % více znečištěný než ten venkovní. Čističky vzduchu Philips rychle odstraní pyl, zvířecí chlupy, bakterie a mnoho dalšího.

 • Zvlhčovače

  Zvlhčovače

  Trpí vaše pokožka, nos a krk podrážděním kvůli suchému vzduchu v domácnosti? Zvlhčete ho – hygienicky a přirozeným způsobem – pomocí zvlhčovačů Philips NanoCloud.

Kombinovaná čistička a zvlhčovač vzduchu 2v1

Kombinovaná čistička a zvlhčovač vzduchu 2v1

Odstraňuje částice velikosti 0,02 um*, O 99 % méně bakterií, Míra zvlhčení: 300 m³/h*, Velikost místnosti: až 43 m2*

AC4080/10
  Zaregistrovat

  Přijdejte se k Philips a získejte výhody

  Získejte 15% slevu

   

  Zapojte se do iniciativity Better Me, Better World a ziskejte 15% slevu na další nákup v online obchodě Philips (platí pouze pro nově přihlášené do databáze).