Tiskové centrum

Dub 12, 2020

Krásná na léto


Nastal ideální čas na důkladnou domácí přípravu na nadcházející teplé měsíce. Udělejte si doma své malé soukromé lázně a hýčkejte své vlasy i pokožku, zbavte se chloupků na opravdu dlouhou dobu a vylaďte chodidla do letních sandálů. S tím vším vám pomůže pár chytrých zkrášlovacích přístrojů.

Domácí IPL ošetření Philips Lumea

Nechce se vám přes léto řešit chloupky? Vezměte do ruky co nejdříve Philips Lumea, domácí IPL ošetření. Ke kořínkům chloupků vysílá světelné pulzy, které chloupky uspávají a zpomalují jejich další růst. Ošetření navíc nebolí a je naprosto bezpečné – díky zabudovanému UV filtru působí světlo pouze na chloupky, a nikoliv na pokožku. Abyste ale vše stihla do léta, musíte začít včas. První přibližně čtyři ošetření je třeba absolvovat vždy v jedno až dvoutýdenním intervalu, a teprve poté se začnou dít divy, respektive přestanou růst chloupky. Dalších 8 ošetření stačí každých čtyři až osm týdnů zopakovat, a vaše pokožka zůstane hebká až 6 měsíců. Nevíte, jestli si zvládnete zapamatovat další termíny ošetření? Stáhněte si bezplatnou aplikaci Philips Lumea IPL, vytvořte si plán procedur nebo si přečtěte další užitečné rady. Philips Lumea zároveň obsahuje čtyři speciálně zakřivené nástavce, abyste mohla pohodlně a rychle ošetřit nejen větší plochy nohou a rukou, ale i oblast kolem linie bikin, podpaží nebo chloupky nad horním rtem. Cena modelu BRI956/00 je 12 999 Kč. 

 

Epilátor pro mokré i suché holení Philips Satinelle Prestige BRP586/00

Díky jedinečným keramickým diskům, které se otáčejí rychlostí 2200 otáček za minutu, dokáže epilátor zachytit i ty nejjemnější a nejkratší chloupky – dokonce ještě čtyřikrát kratší, než zvládnete odstranit voskem. Celá epilace je extra rychlá také díky široké epilační hlavě a ergonomické rukojeti ve tvaru S. Součástí balení je sedm nástavců plus minikartáček na obličej, který odstraní nečistoty a zanechá pleť vyčištěnou a zářivou. Můžete jej bez problémů používat dvakrát denně, protože je k pleti velmi jemný. Využít můžete i peelingový kartáček, který odstraní odumřelé buňky kůže a funguje jako prevence proti zarůstání chloupků; polštářek pro masáž těla; holicí hlavu a zastřihovací hřeben pro snazší úpravu v oblasti bikin; kryt pro obličej a citlivé oblasti podpaží a třísel; a také elektrický pilník s přesným rotačním kotoučem, který vám zajistí sametově hebká chodidla od prstů až po paty. Na ty nejhůře

viditelné chloupky vám navíc posvítí světlo Opti-light. Epilátor můžete používat jak ve vaně, tak na sucho, a funguje bezdrátově. Cena je 2 999 Kč.

 

Elektrický pilník na paty Philips Pedi Advanced

Mimořádně přesný rotační kotouč a jedinečný tvar rukojeti vám umožní snadno a přesně odstranit zrohovatělou kůži nejen na patách, ale i na hůře dostupných místech na nohou – například na prstech. Součástí disku je navíc i přírodní minerální korund, který chodidlům poskytne ještě větší porci jemné péče. Vybrat si můžete ze dvou rychlostí ošetření: rychlejší pro opravdu důkladné odstranění ztvrdlé kůže, nebo jemnější udržovací variantu. Philips Pedi Advanced také můžete používat jak nasucho, tak namokro, například ve vaně. Po použití jej stačí umýt vodou a na jedno plné nabití (1,5 hodiny) jej můžete používat až 40 minut. Pokud ovšem chvátáte, během 10 minut jej nabijete dostatečně na to, abyste s ním zvládla jednorázově ošetřit obě chodidla. Cena je 1 699 Kč.

 

Fén na vlasy Philips DryCare Prestige s technologií SenseIQ

Nechte vlasům jejich přirozenou vlhkost – letní slunce a chlorovaná voda jim dají dostatečně zabrat, takže je naopak podpořte a věnujte jim maximální péči i během úpravy účesu. Fén Philips DryCare Prestige s technologií SenseIQ během fénování neustále hlídá teplotu vlasů a podle ní pak upravuje teplotu vysoušení. Díky tomu nedochází ke zbytečnému přesoušení vlasů a zůstává zachováno až 95 % jejich přirozené vlhkosti. Kromě toho, že vlasy hýčká, vám také vykouzlí téměř jakýkoliv účes. Stačí si vybrat jeden ze šesti inteligentních programů: pro běžnou, rychlou nebo extra jemnou úpravu účesu, difuzér pro lepší objem, tvarovací koncovku pro precizní styling nebo masážní nástavec pro uvolňující masáž pokožky hlavy. Cena je 7 999 Kč.

 

Automatická kulma Philips MoistureProtect

Jarní a letní měsíce vyloženě svádějí k uvolněnému rozevlátému účesu a elegantní pracovní šaty zase skvěle podtrhnou navýsost ženské vlny. S obojím vám pomůže automatická kulma, která poskytuje takřka nepřeberné množství variant, jak lokny upravit – nabízí totiž hned tři nastavení teploty, tři nastavení délky úpravy a tři nastavení směru natáčení. Každý pramen vlasů natáčí rovnoměrně pouhým stisknutím tlačítka, navíc vlasy díky technologii MoistureProtect nepřehřívá. K jejich větší ochraně a lesku přispívá i keramický válec potažený keratinem nebo záporné ionty. Automatické pípnutí vás zároveň upozorní, že je vlna hotová, takže lokny nemusíte nahřívat ani o vteřinu déle. Cena je 3 999 Kč.

 

Žehlička na vlasy Philips MoistureProtect

Máte ráda upravený účes a vadí vám, když vám v teplém počasí vlasy krepatí nebo se kroutí? Pořiďte si žehličku, která vlasy díky destičkám s titanovým povrchem narovná rychleji a po jediné přejetí, takže je zbytečně nezatěžuje, a jejíž plovoucí destičky chrání vlasy před lámáním. Inteligentní snímač MoistureProtect během žehlení kontroluje vlhkost a teplotu opět přizpůsobuje tak, aby vlasům zůstala jejich přirozená vlhkost. Žehlička se nahřeje během 15 vteřin a podle typu vlasů si také můžete zvolit teplotu ve škále 150 °C, 175 °C nebo 200 °C. Ovládání žehličky vám pak usnadní digitální LED displej. Cena je 2 499 Kč.

 

Produkty koupíte na www.philips.cz/obchod.

About Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) is a leading health technology company focused on improving people's health and enabling better outcomes across the health continuum from healthy living and prevention, to diagnosis, treatment and home care. Philips leverages advanced technology and deep clinical and consumer insights to deliver integrated solutions. Headquartered in the Netherlands, the company is a leader in diagnostic imaging, image-guided therapy, patient monitoring and health informatics, as well as in consumer health and home care. Philips' health technology portfolio generated 2016 sales of EUR 17.4 billion and employs approximately 70,000 employees with sales and services in more than 100 countries. News about Philips can be found at www.philips.com/newscenter.

Číst víceČíst méně

Témata

Kontakty 

Fotografie ke stažení

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Optimálních možností prohlížení našich stránek dosáhnete v nejnovější verzi prohlížečů Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox.