Tiskové centrum

Dub 03, 2020

Jarní úklid: zatočte s prachem a pyly a osvěžte oblečení i podsedáky na balkon


Prach a pyly zvenku na podlaze i nábytku, jarní a letní oblečení, které po vyndání ze skříně potřebuje nutně osvěžit a zbavit záhybů, skvrny na podlaze od vylitých nápojů, zvířecí chlupy na gauči… Jestliže jste se rozhodli pustit do důkladného jarního úklidu, nebo jen zintenzivňujete běžný týdenní úklid, následující pomocníci vám to výrazně usnadní.

Ruční napařovač oděvů Philips Steam&Go

Nechce se vám oblečení z loňské letní sezony zbytečně prát? Ale po dlouhém pobytu ve skříni už není v úplně dobré kondici a potřebovalo by trochu srovnat do latě a provonět? Nastala velká chvíle ručního napařovače oděvů. Philips Steam&Go se nahřeje během pouhých 45 vteřin, vybrané kousky stačí pověsit na ramínko nebo položit na postel (nemusíte tedy vyndávat žehlicí prkno), napařovač k látce přiložit a během chvilky ji vyhladit a zároveň ji zbavit nepříjemného pachu. Díky tomu nemusíte prát oblečení tak často a prodloužíte jeho životnost. Philips Steam&Go dokonale využijete u jemných „letních“ materiálů, plisování, volánů nebo atypických střihů, dokáže ale vyhladit i závěsy a silnější tkaniny, na které můžete použít přiložený kartáč, který se dostane až do vláken. Po práci pak stačí uložit napařovač do vaku odolnému proti teplu. Cena je 1 999 Kč.
 

Parní generátor Philips PerfectCare Elite Plus

Rozhodli jste se vybrané jarní a letní kousky vyprat, vyměnili jste ložní prádlo, svlékli a vyprali povlaky z dekorativních polštářků i podsedáků z židlí na balkoně? Jinými slovy, čeká vás velká hromada prádla, které bude třeba vyžehlit. Pokud vás už teď začalo pobolívat zápěstí, vyměňte klasickou žehličku za parní generátor. Parní generátor Philips PerfectCare Elite Plus si totiž díky silnému parnímu rázu a výkonu poradí i s tím nejodolnějším materiálem, a to doslova jedním tahem. Pára ale zároveň prostoupí látkou, aniž by ji jakkoliv poškodila, takže můžete plynule přecházet od nepoddajných materiálů k hedvábí a nemusíte nijak ubírat ani přidávat teplotu. Zapnutou žehličku také můžete nechat položenou na prádle, takže ji nemusíte neustále odkládat do vertikální polohy a namáhat zápěstí, které potěší i fakt, že je hezky lehká. Dokonce i když odběhnete zkontrolovat děti nebo telefonovat, žehlička odložená na prádle žádné škody neudělá. Cena je 12 499 Kč.

Bezdrátový tyčový vysavač Philips SpeedPro Max Aqua 3v1

Protože málo prší a venku začínají v plné síle kvést stromy, keře a trávy, na podlaze, nábytku i oknech se začíná intenzivněji usazovat prach a pyly. S nečistotami na podlaze si rychle poradí bezdrátový tyčový vysavač Philips SpeedPro Max Aqua, který je lehký a dobře manipulovatelný a na jedno nabití vydrží pracovat až 75 minut. Vysaje i koberce s hustým vláknem a díky motoru umístěnému v horní části a vysokému výkonu s ním uklidíte i pod nízkým nábytkem. Horní části skříně nebo strop vyčistíte s pomocí dlouhé trubice, která je součástí balení, a díky LED osvětlení vám neunikne ani smítko. Tvrdé podlahy navíc dokáže zároveň s vysáváním i vytřít, stačí na něj nasadit mop a na odolnější skvrny pomocí pedálu vypustit více vody. Systém 3v1 pak kromě vysávání a vytírání nabízí i ruční vysavač, na který stačí nasadit mini turbo kartáč a odstranit z gauče nebo sedaček zvířecí srst. Cena je 14 999 Kč.
 

Bezsáčkový vysavač Philips PowerPro Expert

Díky výkonnému sání a vysoce výkonným hubicím s ním vysajete 99,9 % jemného prachu včetně pylů, chlupů domácích zvířat a roztočů. Hubice TriActive zvládá během vysávání jemně rozevírat koberec, aby odstranila hluboko ukrytý prach, velké nečistoty vysává větším otvorem ve své přední části a pomocí vzduchových kanálků po stranách odstraňuje prach a špínu podél stěn a nábytku. Oceníte i 750W motor se silným sacím výkonem, protialergický filtr nebo možnost vyndat a vyčistit nádobu na prach jednou rukou. Zabudované příslušenství vysavače je zároveň vždy po ruce. Cena je 3 999 Kč.
 

Čistička vzduchu Philips AC3858/50

S prachem a pylem, které se do bytů a domů dostávají přirozenou ventilací budov nebo intenzivnějším větráním, vám pomůže i kvalitní čistička vzduchu. S modelem Philips AC3858/50 vyčistíte místnost o velikosti až 60 m2 a odstraníte z ní alergeny, prach i škodlivé plyny. Dva senzory nepřetržitě monitorují kvalitu vzduchu, okamžitě odhalí škodliviny a přizpůsobí výkon čističky. O aktuální kvalitě vzduchu vás informuje barevný kroužek na displeji a čističku můžete díky tichému nočnímu režimu a ztlumenému displeji používat i během spánku. Zároveň ji můžete propojit s aplikací Clean Home+ a mít například neustálou kontrolu o kvalitě vzduchu doma. Cena je 16 499 Kč.
 

Produkty Philips koupíte na www.philips.cz/obchod.

About Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) is a leading health technology company focused on improving people's health and enabling better outcomes across the health continuum from healthy living and prevention, to diagnosis, treatment and home care. Philips leverages advanced technology and deep clinical and consumer insights to deliver integrated solutions. Headquartered in the Netherlands, the company is a leader in diagnostic imaging, image-guided therapy, patient monitoring and health informatics, as well as in consumer health and home care. Philips' health technology portfolio generated 2016 sales of EUR 17.4 billion and employs approximately 70,000 employees with sales and services in more than 100 countries. News about Philips can be found at www.philips.com/newscenter.

Číst víceČíst méně

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Optimálních možností prohlížení našich stránek dosáhnete v nejnovější verzi prohlížečů Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox.