Tiskové centrum

Čer 06, 2019

Nový plnoautomatický kávovar Philips 2200

Nový plnoautomatický kávovar Philips série 2200 vám do čerstvé kávy naservíruje delikátní mléčnou pěnu. A mléčný systém pak nabídne velmi jednoduchou údržbu.
Připravte si lahodnou kávu v pohodlí domova. Nový plnoautomatický kávovar Philips série 2200 se postará nejen o dokonale umletou kávu, ale také o unikátní extrakci aromatu, umožní vám zvolit si sílu i objem nápoje a vybrat si úroveň jemnosti mletí kávy. Celá příprava kávy i údržba kávovaru je zároveň velmi jednoduchá.
Součástí kávovaru je vysokorychlostní napěňovač mléka LatteGo, který připraví tu nejjemnější krémovou pěnu. Míchá totiž mléko, páru a vzduch v dokonalém poměru, a navíc se skládá pouze ze dvou částí bez trubiček, takže ho můžete snadno vyjmout a opláchnout pod tekoucí vodou nebo ho vložit do myčky.

Vždy perfektní káva

Keramické mlýnky, kterými je kávovar vybaven, jsou velmi odolné a přesné, takže kávu pokaždé umelou stejně. A to až pro 20 000 šálků kávy. Inteligentní systém Aroma Extract navíc umí dosáhnout optimální rovnováhy mezi teplotou přípravy a extrakcí aromatu. Můžete si také nastavit jednu z 12 úrovní jemnosti mletí kávy a s pomocí funkce My Coffee Choice zvolit požadovanou sílu a objem nápoje. Čerstvost kávových zrn pak zajišťuje patentovaný uzávěr zásobníku Aroma seal. Nový kávovar Philips série 2200 vám připraví jak klasickou kávu, tak espresso nebo cappuccino, a to až dva šálky najednou. Celá příprava je velmi snadná díky přehlednému dotykovému ovládacímu panelu.

Jednoduchá údržba

Stejně jednoduchá je i údržba kávovaru. Vodu můžete používat z kohoutku, a sice díky patentovanému vodnímu filtru Philips AquaClean, který zamezuje usazování vodního kamene. Pokud je filtr pravidelně vyměňován, nemusíte vodní kámen odstraňovat až do 5 000 šálků1. Lehce lze opláchnout i spařovací jednotku, protože je jednoduše vyjímatelná. 

 

Cena nového kávovaru Philips série 2200 je 12 999 Kč.  

 

1 Skutečný počet šálků závisí na zvolených variantách kávy a frekvenci mytí a čištění.

Témata

Kontakty 

Alexandra Helmichova

Alexandra Helmichová

Communications Manager

Tel: +420 702 214 220

Fotografie ke stažení