Osvětlení

Hue - dálkově ovládaný inteligentní světelný systém 

Představte si váš vlastní svět, ve kterém si tvoříte vaši každodenní atmosféru pomocí světel. Ovládáte své osvětlení na dálku, světla vás přivítají, když přijdete domů, nebo jen klidně přepnete do režimu relax a natáhnete se na pohovku. A když se vám už nebude chtít vstávat, jednoduše zhasnete světlo telefonem.

Hue Starter kit

 

Hue Starter kit obsahuje dvě nebo tři žárovky a Bridge. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do vašeho iOS nebo Android zařízení. S těmito věcmi jste připraveni začít.

Koupit online:
Koupit v obchodech:

#Poznejte Hue a nastavte si systém podle potřeb

Užijte se každý okamžik s Hue
Inteligentní osvětlovací systém
Užijte si pocit bezpečí s Hue
 Vytvořte osvětlení, které jste si představovali
Nastavte si svoje emoce s Hue
Světlo kdykoliv, kdekoliv

Bridge je srdcem Hue systému

 

Bridge je doslova mostem mezí aplikací a žárovkami. Je napojený na wi-fi pomocí routeru a následně můžete přidat až 50 žárovek. Nezapomeňte na další Hue příslušenství, jako je Hue tap.Bridge zároveň propojuje váš systém s okolním světem. S ním můžete ovládat světla na dálku nebo je propojit s webem nebo na Vaši emailovou schránku. Opravdu je velmi chytrý.

Hue aplikace

 

Klíč ke kontrole Hue leží na dlani vaší ruky. Použijte Hue aplikaci ke změně barev, jasu, funkcí a všeho ostatního. Vše je jenom na Vás. Ovládejte svoje žárovky po jednom nebo všechny naráz. Najděte správnou intenzitu a barvu světla pro každou situaci. Vyberte si správný odstín pro správnou chvíli. Případně si vyberte barvu z fotografie a oživte jí ve vašem pokoji.

 

Podívejte se i na další aplikace na meehue.com