Univerzální dálkový ovladač

  TV all

  Univerzální dálkový ovladač

  Kompaktní ovladač domácího kina

  Pokud máte televizor s plochou obrazovkou a odpovídající centrum domácí zábavy, bude tento elegantní dálkový ovladač s výsuvným designem vskutku stylovým doplňkem. Tento dálkový ovladač nabízí v úhledném provedení všechny hlavní funkce, které jsou u vašeho zařízení domácí zábavy k dispozici. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Univerzální dálkový ovladač

4iv1 pro TV/DVD/SAT/AMP SRU7140/10 Najít podobné výrobky

Kompaktní ovladač domácího kina

Obsluhuje zařízení více než 1200 značek

 • Snadné učení kódů z jiného ovladače

  Funkce učení umožňuje, aby dálkový ovladač zachytil a uložil signály přenášené infračerveným paprskem z jiných dálkových ovladačů a podle potřeby je použil. Když nejsou v zabudované databázi zahrnuty kódy zařízení, je možné je dálkový ovladač naučit od původního dálkového ovladače tak, že na něj namíříte.

 • Dálkové ovládání 4 v 1 pro TV, STB, DVD přehrávač/rekordér a přijímač AV

  Místo mnoha dálkových ovládání můžete mít jeden centrální ovladač pro televizor, satelitní přijímač či kabelový datový terminál STB, DVD přehrávač či rekordér i přijímač AV, bez ohledu na značku či model.

 • Komp. dál. ovladač, z něhož se vysunutím horní části stane ovladač běžné vel.

  Dálkový ovladač s výsuvným mechanismem představuje elegantní, vkusný a pohodlný prostředek pro ovládání zařízení domácí zábavy.

 • Naprogramováno pro použití se zařízeními společnosti Philips

  Máte-li přístroje značky Philips, můžete univerzální dálkové ovládání použít bez dalšího programování. Všechny klávesy jsou totiž předem nastaveny na funkce výrobků Philips.

 • Přímý přístup k hlavním klávesám, skrytí dalších funkcí

  Některé funkce jsou přístupné z horní strany dálkového ovladače, zatímco ostatní se zpřístupní po vysunutí horního krytu ovladače. Svrchní strana dálkového ovladače obsahuje nejčastěji používané funkce. Méně používané funkce jsou dostupné po odsunutí krytu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat