Webová kamera pro notebooky

  Webová kamera pro notebooky

  Vaše celosvětová webová kamera

  Vychutnejte si vysoce kvalitní videa a fotografie ve skutečném rozlišení 2,0 megapixelu. Moje funkce automatického ostření vám poskytne ostrý obraz, aniž by bylo nutné provádět ruční nastavení, a můj širokoúhlý objektiv umožní, abyste se vy a vaše rodina vešli do oblasti pro nejlepší sledování. Jsem skvělý a lehký společník na cesty.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vaše celosvětová webová kamera

Skutečné rozlišení 2,0 megapixelu

 • Digital Natural Motion pro video bez blikání

  Digital Natural Motion pro video bez blikání

  Společnost Philips vyvinula systém Digital Natural Motion, který eliminuje trhavý pohyb v obraze. Systém Digital Natural Motion předvídá pohyb objektů a upravuje trhané pohyby ve vysílání i v nahrávaném filmovém materiálu. Výsledný plynulý, dokonale ostrý obraz přenáší zážitek při sledování na vyšší úroveň.

 • Skutečné rozlišení 2 megapixely pro vysoce kvalitní video

  Počet megapixelů je určujícím prvkem kvality obrazu. 2,0megapixelový senzor CMOS poskytuje takový druh videa s vysokým rozlišením, jaký doposud nebyl spojován s webovými kamerami.

 • Certifikované vysoce kvalitní video Skype

  Tato webová kamera je certifikována společností Skype. Můžete si tedy být jisti vysoce kvalitním videem a zvukem, voláním zdarma okamžitým posíláním zpráv do celého světa.

 • Vylepšené rozlišení fotografie – až 8 megapixelů

  Vaše webová kamera poskytuje díky rozlišení fotografie 8 megapixelů (softwarově vylepšeno) více podrobností. Toto rozlišení je dostatečné pro tisk fotografií o velikosti plakátu ve vysokém rozlišení.

 • Funkce automatického ostření pro video a fotografie ostré jako břitva

  Zaručuje videa a fotografie ostré jako břitva. Jakmile senzor obrazu zjistí ztrátu ostrosti, funkce automatického ostření rychle a přesně nastaví objektiv bez potřeby ručního nastavení. Nyní ještě rychleji díky novému ostřicímu algoritmu, exkluzivnímu pro společnost Philips.

 • Širokoúhlý objektiv umožňuje zachytit v záběru více osob

  Vysoce kvalitní širokoúhlý objektiv poskytuje větší zorné pole. Funguje stejně jako širokoúhlý fotografický objektiv a do videorámečku se díky němu vejde více lidí beze ztráty kvality videa.

 • Technologie Pixel Plus 2 pro lepší detail, sytost a čistotu

  S technologií Pixel Plus 2 bude vaše webová kamera vždy vytvářet přirozené obrázky ostré jako břitva s neuvěřitelnými detaily – to vše díky účinnosti procesoru Pixel Plus 2, což je nová technologie zpracování televizního obrazu použitá u PC videa. Zvyšuje počet řádků a pixelů. Výsledkem jsou vždy ty nejlepší možné obrazy.

 • Duální vestavěné mikrofony zdokonalují váš stereofonní zážitek

  Umožněte svému hlasu, aby byl slyšet přirozeně v čistém stereofonním zvuku. Duální vestavěné směrové mikrofony a technologie směrování zvuku, patentovaná společností Philips, vytvářejí virtuální prostor bez šumu a ozvěny. Je zachycen pouze hlas uživatele a ostatní zvuky jsou potlačeny.

 • Potlačení hluku a redukce ozvěny

  Tato prvotřídní technologie redukce šumu snižuje hluk na pozadí a zkvalitňuje zřetelnost řeči v tichých i hlučných prostředích. Potlačuje také ozvěny, takže posluchač lépe slyší váš hlas.

 • Instalace připojovací svorky na váš notebook a monitor je snadná

  Připojovací svorka je vhodná pro notebook i LCD monitor.

 • Ochranný kryt objektivu odolný proti poškrábání

  První webová kamera, která je standardně vybavena ochranným krytem objektivu. Chrání vysoce kvalitní skleněný objektiv složený z pěti prvků před prachem a škrábanci, kdykoli jste na cestách.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat