Systém domácího kina s DVD rekordérem

  DVD Rewritable

  Systém domácího kina s DVD rekordérem

  Můžete si prohlížet, poslouchat nebo přehrávat cokoli

  Nahrajte si své oblíbené programy v digitální kvalitě a přehrávejte libovolné filmové formáty včetně DivX s plně prostorovým zvukem na tomto jedinečném kompletu DVD rekordéru se systém domácího kina.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Systém domácího kina s DVD rekordérem

Můžete si prohlížet, poslouchat nebo přehrávat cokoli

 • Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Se systémem ShowView vám k naprogramování videorekordéru stačí zadat číslo ShowView – jediný kód skládající se z devíti či méně číslic, který je vytištěn u každého televizního programu ve většině časopisů s programy televize.

 • Prostorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Prostorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Vestavěný dekodér systémů DTS a Dolby Digital nahrazuje externí dekodér zpracováním všech šesti kanálů zvukových informací tak, aby zajistil zážitek z prostorového zvuku a ohromující přirozený vjem obklopujícího prostředí a dynamické reality. Systém Dolby Pro Logic II nabízí pětikanálové prostorové zpracování z jakéhokoli stereofonního zdroje.

 • Jediné připojení konektoru Scart s podporou RGB pro vysoce kvalitní video

  Jediné připojení konektoru Scart s podporou RGB pro vysoce kvalitní video

  Konektor SCART s podporou RGB představuje snadné propojení, které zajišťuje výstup videosignálu ve vysoké kvalitě.

 • Připojte digitální videokameru s rozhraním i.LINK

  Rozhraní i.LINK (IEEE 1394 nebo FireWire) je celosvětový standard připojení domácích digitálních videozařízení a používá se například u digitálních videokamer DV, D8 a také u počítačů. Zajišťuje pohodlný přenos veškerých audio a videosignálů prostřednictvím jediného kabelu. Pomocí vstupu digitálního videa i.LINK můžete kopírovat domácí videonahrávky se zachováním původní digitální obrazové kvality.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát disky většiny formátů a zajišťuje tak maximální kompatibilitu disků a zážitek při sledování.

 • Hudba: CD, CD-R/RW a MP3-CD

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu a požitek z hudby.

 • Fotografie (JPEG) s hudební prezentací

  Sdílení fotografií s přáteli nebo členy rodiny může být větší zábava! Pusťte si prezentaci fotografií s hudbou na pozadí.Tento výrobek společnosti Philips podporuje současné zobrazování obrázků ve formátu JPEG a přehrávání hudby ve formátu MP3.Soubory pro hudební prezentaci musí být uloženy na stejném médiu. Vyberte si svou oblíbenou hudbu ve formátu MP3 a spusťte prezentaci s obrázky ve formátu JPEG.

 • Připojení USB Direct pro zobrazení fotografií a přehrávání hudby přímo z disků USB flash

  Jednoduše připojte zařízení k portu USB na DVD systému Philips. Digitální hudba a fotografie se přehrají přímo ze zařízení. Nyní se můžete podělit o své oblíbené zážitky s rodinou a přáteli.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat