MiniVac

Tyčový vysavač

  MiniVac

  Tyčový vysavač

  První antialergický vysavač Mini Vac od společnosti Philips

  Vysavač Philips MiniVac 2 v 1 14,4 V, je prvním modelem MiniVac, který je vybaven filtrem HEPA, který zachytí i nejjemnější prach. Kromě toho se jedná o nejvýkonnější bezdrátový vysavač 2 v 1, který si poradí s každým místem a podlahovou plochou. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

MiniVac Tyčový vysavač

2 v 1, 14, 4 V FC6095/01 Najít podobné výrobky

První antialergický vysavač Mini Vac od společnosti Philips

Nejvýkonnější bezdrátové vysávání 2 v 1

 • Ekologicky šetrné akumulátory NiMH, delší výkon

  Ekologicky šetrné akumulátory NiMH, delší výkon

  Nikl-metal-hydridové akumulátory (NiMH) jsou šetrné k životnímu prostředí. Znamená to, že neobsahují vysoce toxické látky a díky tomu jsou šetrnější k životnímu prostředí. Kromě toho mají tyto akumulátory delší výkon, který zaručuje dlouhodobě vysokou výkonnost zařízení.

 • Filtr HEPA zachycuje jemný prach.

  Filtr HEPA zachycuje jemný prach.

  Díky filtru HEPA zůstane jemný prach a mikroskopičtí škůdci v prachové komoře.

 • Výjimečně tichý

  Výjimečně tichý

  Vysavač Philips Mini Vac s výkonným motorem je výjimečně tichý díky speciálnímu aerodynamickému designu. Příjemná úroveň hluku umožňuje úklid domácnosti, kdykoliv chcete.

 • Snadno odnímatelná hubice, vhodná pro mytí v myčce na nádobí

  Snadno odnímatelná hubice, vhodná pro mytí v myčce na nádobí

  Přístroj Philips Mini Vac snadno a rychle vyprázdníte a hygienicky vyčistíte. Přístroj obsahuje hubici, kterou snadno jedním pohybem odejmete, takže ho budete moci vyprázdnit, aniž byste se dostali do kontaktu se špínou. Když bude nutné hubici umýt, jednoduše ji dáte do myčky na nádobí. Díky tomu budete mít dokonale čistý vysavač Mini Vac vždy po ruce.

 • Teleskopická násada, samostatně stojící, přímé nabíjení

  Teleskopická násada, samostatně stojící, přímé nabíjení

  Přístroj FC6094/11 je skutečně zařízení 2 v 1, používá se jako ruční vysavač nebo v sestavě na násadě. S teleskopickou násadou a podlahovou hubicí pohodlně vyčistí chuchvalce prachu a nečistoty, a to i na velké ploše. Po použití ho snadno odložíte do stanice, kde se přímo podle potřeby nabije.

 • Cyklónové proudění vzduchu a 2stupňový filtrační systém

  Cyklónové proudění vzduchu a 2stupňový filtrační systém

  Cyklónové proudění vysavače Philips MiniVac udržuje nečistoty rotující uvnitř, čímž zajišťuje optimální vysoký sací výkon a dlouhotrvající čistotu. Dvoustupňový filtrační systém zajišťuje, že jakmile jsou nečistoty uvnitř, nedostanou se již ven. První filtr zadržuje největší nečistoty, zatímco druhý skládaný filtr zachycuje jemnější prachové částice.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat