Neznámé

LCD monitor

  LCD monitor

  Udělejte dojem a vtáhněte diváky do děje

  Tento 46" LCD monitor zajistí odpovídající prezentaci. Tento model nabízí řadu funkcí pro nejnáročnější aplikace při použití v síti, čtvercovém rastru nebo jako veřejný displej Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

46"117 cm, multimédia, Monitor HDTV BDL4631V/00 Najít podobné výrobky

Udělejte dojem a vtáhněte diváky do děje

 • Displej LCD Full HD 1920 x 1080p

  Tento displej má rozlišení, které se označuje jako Full HD. Nejmodernější technologie obrazovek LCD představuje plné velké širokoúhlé rozlišení 1080 progresivních řádků s 1920 pixely na každém řádku. Přináší tak nejlepší možnou kvalitu obrazu pro vstupní signál HD až s 1080 řádky. Poskytuje zářivý obraz Progressive Scan bez blikání s optimálním jasem a nádhernými barvami. Tento jasný a ostrý obraz vám poskytne ještě větší zážitek ze sledování.

 • Vstup HDMI pro plně digitální HD připojení v jednom kabelu

  Rozhraní HDMI poskytuje nekomprimované digitální připojení RGB ze zdroje na obrazovku. Eliminací konverze do analogového signálu dosahuje perfektního přenosu obrazu. Nezkreslený signál zajišťuje méně blikání a jasnější obraz. Rozhraní HDMI inteligentně zprostředkuje maximální rozlišení ze zdrojového zařízení. Zařízení HDMI je plně zpětně kompatibilní se zdroji DVI, avšak navíc obsahuje digitální audio a ochranu proti kopírování HDCP.

 • Provoz v režimu zobrazení na výšku

  Tuto obrazovku lze také bezpečně a spolehlivě umístit do svislé polohy.

 • Skrytá a uzamykatelná ovládací tlačítka

  Tlačítka pro ovládání displeje jsou pro okamžitý přístup umístěna na méně viditelném místě. Senzor dálkového ovládání a tlačítka pro ovládání displeje můžete deaktivovat pomocí rozhraní RS232, abyste zabránili neoprávněnému použití displeje, nachází-li se na veřejném místě.

 • Ovládání monitoru po síti umožňuje vzdálenou správu

  Prostřednictvím systému síťové ovladatelnosti může uživatel vzdáleně ovládat a nastavovat monitory pomocí protokolu RS232.

 • Smyčkové propojení VGA umožňuje vytvoření uzavřeného cyklu s jinými monitory

  Vytvoření uzavřeného cyklu více obrazovek účinně rozděluje kontrolu a vizuální obsah z jednoho zdroje do řady monitorů na různých místech v daném prostoru.

 • Funkce pokročilé ochrany proti přetrvání obrazu

  Statické obrazy ponechané na obrazovce po delší dobu mohou zanechat na LCD displejích „stínové obrazy“ neboli přetrvání obrazu. Toto přetrvání obrazu na LCD displejích není sice trvalé, je však vhodné mu předcházet, zejména na místech, kde je obsah zobrazován téměř nepřetržitě.

 • Vyhovuje normám RoHS v péči o životní prostředí

  Produkty s displejem společnosti Philips se vyrábějí v souladu s velmi přísnými normami týkajícími se omezení nebezpečných látek (RoHS), které omezují používání olova a jiných toxických látek poškozujících životní prostředí.

 • Zdokonalená funkce zoom podporuje použití čtvercových rastrů

  Interní funkce zvětšení umožňuje snadnou implementaci v rastru videostěny, bez nutnosti investic do nákladných externích zařízení. Možnost vytvoření videostěny skládající se z 25 displejů s rozdělením až 5 displejů vodorovně a svisle.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat