plazmový monitor

  plazmový monitor

  Obrazovka s vysokým rozlišením pro veřejnou projekci

  Moderní, úsporný plazmový monitor, speciálně navržený pro použití k veřejnému zobrazování informací v interiéru. Špičkový převod prokládaného videa na progresivní, pokročilé zpracování digitálního videa a nejnovější plazmová technologie zajišťují optimální zobrazení pro komunikaci vašich sdělení. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Obrazovka s vysokým rozlišením pro veřejnou projekci

50" širokoúhlý plazmový monitor, rozl. XGA

 • Vstup HDMI pro plně digitální HD připojení v jednom kabelu

  Rozhraní HDMI poskytuje nekomprimované digitální připojení RGB ze zdroje na obrazovku. Eliminací konverze do analogového signálu dosahuje perfektního přenosu obrazu. Nezkreslený signál zajišťuje méně blikání a jasnější obraz. Rozhraní HDMI inteligentně zprostředkuje maximální rozlišení ze zdrojového zařízení. Zařízení HDMI je plně zpětně kompatibilní se zdroji DVI, avšak navíc obsahuje digitální audio a ochranu proti kopírování HDCP.

 • Vysoký jas (1500 cd/m²) a kontrast (30000:1)

  Vysoké úrovně jasu a kontrastu jsou mimořádně přínosné ve veřejných prostorech, kde se mění světelné podmínky, které často nelze nijak ovlivnit.

 • Odstranění prokládání s adaptací na pohyb pro ostrý obraz

  Tento inteligentní algoritmus odstranění prokládání dokáže rozpoznat typ zdroje videa, např. fotografii (Still Picture), pohyblivý obraz (Motion Picture) nebo film (Film) a automaticky jej optimalizuje v režimu prostorového (Spatial), přechodného (Temporal) nebo filmového (Film) odstranění prokládání. Výsledkem je stálý a ostrý obraz za všech okolností.

 • Ovládání monitoru po síti umožňuje vzdálenou správu

  Prostřednictvím systému síťové ovladatelnosti může uživatel vzdáleně ovládat a nastavovat monitory pomocí protokolu RS232.

 • Smyčkové propojení VGA pro vytvoření uzavřeného cyklu s jinými monitory

  Pokud má stejný vstupní signál sdílet více než jedna obrazovka, nabízí smyčkové propojení VGA úsporné řešení, které zesiluje vstupní signál VGA a poskytuje ho výstupnímu konektoru VGA, k němuž lze připojit další monitor.

 • Skrytá a uzamykatelná ovládací tlačítka

  Tlačítka pro ovládání displeje jsou pro okamžitý přístup umístěna na méně viditelném místě. Senzor dálkového ovládání a tlačítka pro ovládání displeje můžete deaktivovat pomocí rozhraní RS232, abyste zabránili neoprávněnému použití displeje, nachází-li se na veřejném místě.

 • Pokročilé funkce proti vypálení na ochranu proti stínovým obrazům

  Byla přidána ochranná funkce nazývaná „posun pixelů“. Je-li aktivován ochranný mechanismus, obraz automaticky posune pozici pixelů, čímž zabrání „stínovým obrazům“. Dále byla přidána obnova po vypálení. Stínové obrazy jsou u některých modelů odstraněny pomocí plného bílého signálu, který se na určitou dobu objeví na celém panelu, nebo u jiných modelů převrácením obrazu, čímž se dosáhne stejného výsledku.

 • Dlouhá očekávaná životnost panelu - více než 60 000 hodin

  Pro použití k veřejnému zobrazování informací je často požadována možnost nepřetržitého provozu. Dokonce i po 60 000 hodinách provozu bude úroveň jasu displeje minimálně 50 % z původní hodnoty.

 • Vyhovuje normám RoHS v péči o životní prostředí

  Produkty s displejem společnosti Philips se vyrábějí v souladu s velmi přísnými normami týkajícími se omezení nebezpečných látek (RoHS), které omezují používání olova a jiných toxických látek poškozujících životní prostředí.

 • Provedení bez olova chrání naše životní prostředí

  Produkty s displejem bez olova se vyrábějí v souladu s velmi přísnými normami Evropské unie týkajícími se omezení nebezpečných látek (RoHS), které omezují používání olova a jiných toxických látek poškozujících životní prostředí.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat