Papírově tenký televizor FHD se systémem Android™

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/48pfs8109_12/48pfs8109_12_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Papírově tenký televizor FHD se systémem Android™

  Papírově tenký televizor FHD se systémem Android

  Upevněte si pásy: Řada Philips 8100 vás vezme na divokou jízdu. Díky výkonu systému Android má neuvěřitelně rychlé zpracování, které dělá z procházení službou Smart TV zábavu. Papírově tenký design je tak rychlý jako tenký Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

8100 series Papírově tenký televizor FHD se systémem Android™

121 cm (48"), Full HD LED TV, Čtyřjádrový, Dvojitý tuner DVB-T/T2/C/S/S2 48PFS8109/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Papírově tenký televizor FHD se systémem Android

Se čtyřstrannou technologií Ambilight

 • Čtyřstranná funkce Ambilight: představte si svůj televizor v oparu světla

  Čtyřstranná funkce Ambilight: představte si svůj televizor v oparu světla

  Už jste vytvořili domov, který je něco víc než jen dům. Proč tedy nezvolit televizor, který atmosféru domova podpoří? Naše nejdokonalejší technologie Ambilight promítá zvláště širokou záři na okolní stěnu do všech čtyř stran televizoru a vyvolává dojem mnohem širší obrazovky a lepšího sledování...jako by se televizor vznášel ve světelném oparu. Barva, živost a vzrušení překračují hranice obrazovky a zaplní váš obývací pokoj úchvatným a intenzivním diváckým zážitkem.

 • Papírově tenký profil: dokonalost v moderním designu

  Papírově tenký profil: dokonalost v moderním designu

  Méně je někdy více – a platí to zejména o tloušťce televizoru. Proto jsou papírově tenké televizory Philips našimi nejtenčími, nejostřejšími a nejdokonalejšími modely. Z některých úhlů jsou sotva viditelné, a přesto budou zaručeně první věcí, která upoutá obdivný zrak při vstupu do místnosti.

 • Koncept stojanu Edge působí vzdušně a jako by nadnáší

  Koncept stojanu Edge působí vzdušně a jako by nadnáší

  Když se naše týmy pouští do navrhování nového televizoru, berou v úvahu každou stránku, technologií počínaje a designem konče. Náš nový stojan Edge je vytvořen tak, aby pod televizorem vznikl prostor v místech, kde by se obvykle nacházel tradiční stojan, takže může nabídnout intenzivnější zážitek ze sledování. A výsledek? Sebevědomě stojící televizor, který si podává ruku s budoucností.

 • 800Hz PMR pro dokonale hladký pohyblivý obraz

  800Hz PMR pro dokonale hladký pohyblivý obraz

  Adrenalinovému zápalu hraní, rychlosti sportovních utkání nebo akčních filmů se nic nevyrovná. Proto má také televizor Philips 800Hz Perfect Motion Rate; abyste si vychutnali dokonale hladký pohyblivý obraz. Protože puls vám sice při sledování poskočit může, ale sledovaný obraz by neměl.

 • Obchod Google Play™ – svět na dosah ruky

  Obchod Google Play™ – svět na dosah ruky

  Můžete si připadat jako dítě v cukrárně a vychutnat si lahodnou nabídku aplikací, her a všech skvělých doplňků dostupných v obchodě Google Play™, například prohlížeč Chrome™, YouTube™, Google Movies, Google Music, aplikace pro sociální sítě a další... to vše v televizoru se systémem Android™.

 • Díky dvojitému tuneru můžete sledovat nebo nahrávat více než jeden program najednou

  Díky dvojitému tuneru můžete sledovat nebo nahrávat více než jeden program najednou

  Už nikdy se nemusíte hádat, na co se kdo bude dívat. Díky dvojitému tuneru můžete sledovat oblíbený seriál i fotbalový zápas současně. Naše funkce dvojitého nahrávání vám umožní sledovat jeden program a zároveň nahrávat další, takže se vždy můžete později podívat na další skvělý pořad.

 • Integrovaná Smart Camera se objeví zrovna, když ji potřebujete

  Integrovaná Smart Camera se objeví zrovna, když ji potřebujete

  Teď ji vidíte, a teď zase ne! Inteligentní kamera Philips je nenápadně skrytá v dolní části rámu televizoru, takže nijak nenarušuje jeho čisté linie. Zahájíte-li hovor ve službě Skype™ nebo začnete komunikovat s televizorem pomocí gest, kamera se šikovně vyklopí jedním kliknutím dálkového ovladače.

 • Povrchová úprava: televizor, který funguje stejně skvěle jako vypadá

  Váš domov je výrazem vašeho stylu. Naši designéři vybrali jemné a sofistikované barvy a povrchové úpravy z autentických kvalitních materiálů, jako je například hliník, díky nim design našich televizorů dokonale ladí s vaším interiérem.

 • Perfect Pixel HD – náš oceňovaný systém kvality obrazu

  Naše dlouholeté oceňované zkušenosti nám umožnily posunout kvalitu obrazu ve vysokém rozlišení o úroveň výše. Ať jste milovníkem herního vzrušení nebo rádi po večerech streamujete oblíbené filmy, technologie Philips Perfect Pixel HD přináší bezkonkurenční kvalitu. Od bohatších a živějších barev přes černější odstíny černé až po jasnější bílé – každý detail je pastvou pro oči.

 • Ukazujte, pište, mluvte nebo používejte gesta – opravdu chytrá interakce

  Komunikace s televizorem je snazší a zábavnější než kdy jindy. Náš naprosto intuitivní dálkový ovladač je vybaven obvyklými vychytávkami, jako jsou tlačítka zkratek, funkce ukazování a klikání myší i klávesnicí na opačné straně... a nejen tím. Chcete ztlumit hlasitost? Stačí přejet rukou (bez dálkového ovladače!), vestavěná kamera rozpozná gesto a hlasitost příslušně upraví. Nechce se vám používat klávesnici? Promluvte do dálkového ovladače a výsledky se objeví na televizní obrazovce! Máte k dispozici opravdu chytřejší zážitky.

 • Od aplikací až po službu Cloud TV: více online zábavy než kdy jindy

  Představte si neustále se rozšiřující portfolio aplikací Smart na svém televizoru. Od hudby z YouTube až po službu Video On Demand a další, můžete upravit, které aplikace si přidáte na ovládací panel. Chcete více? Objevte službu Cloud TV. Se stovkami prémiových mezinárodních kanálů je to skvělá možnost, jak sledovat svoje oblíbené pořady a objevit populární pořady z celého světa. Díky službě Cloud Explorer získáte přístup ke službě Dropbox™, kde můžete sledovat (a sdílet) svoje oblíbené fotografie videa na velké obrazovce.

Zobrazit všechny specifikace
 • Aplikace Philips TV Remote a související funkce jsou různé u jednotlivých modelů a v jednotlivých zemích, stejně jako se liší podle modelu chytrého zařízení a operačního systému. Podrobnosti naleznete na adrese www.philips.com/TV.
 • Aplikace pro televizory Smart naleznete na adrese www.philips.com/TV, kde jsou uvedeny nabídky služeb pro vaši zemi.
 • Nabídka cloudové TV závisí na dostupnosti v dané zemi a předpisech
 • Kompatibilita závisí na certifikaci pro funkci Wi-Fi Miracast Android 4.2 nebo novější. Podrobnosti naleznete v dokumentaci zařízení.
 • Nahrávání USB lze použít pouze pro digitální kanály. Nahrávání může být omezeno ochranou vysílání proti kopírování (CI+). Mohou rovněž platit omezení podle jednotlivých zemí a kanálů.
 • Android, Google Play a další značky jsou ochranné značky společnosti Google Inc.
 • Televizor splňuje normy všech typů montáže na zeď 200 mm x 200 mm VESA. Chcete-li dosáhnout co nejlepších zážitků s technologií Ambilight, doporučujeme používat THIN 225 nebo THIN 245 od Vogel's. Více informací naleznete na adrese www.vogels.com
 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let, protože jejich zrakové ústrojí ještě není plně vyvinuto.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
 • Elektronický programový průvodce (EPG) a skutečné možnosti jeho zobrazení (až na 8 dní) závisejí na jednotlivých zemích a poskytovatelích služeb.
 • (Philips) kompatibilní pouze se specifickým přehrávačem Philips.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat