Multimediální dálkový ovladač

  Multimediální dálkový ovladač

  Rychlé procházení hudební kolekce

  Monitor SRM7500 funguje jako druhá obrazovka vašeho multimediálního počítače. Zobrazuje písně v přehledném rozvržení seřazené podle interpreta, alba nebo žánru na dlani vaší ruky. Poskytuje vám svobodu výběru hudby téměř odkudkoli ve vaší domácnosti.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Rychlé procházení hudební kolekce

Výběr písní na dlani ruky

 • Pro nastavení není nutná žádná příručka

  Na rozdíl od jiných univerzálních dálkových ovladačů, kde je třeba zadat trojciferný kód identifikující značku a typ zařízení, je součástí tohoto dálkového ovladače návod krok za krokem na přístroji pro nastavení vašeho zařízení, bez ohledu na jeho značku.

 • Snadné učení kódů z jiného ovladače

  Funkce učení umožňuje, aby dálkový ovladač zachytil a uložil signály přenášené infračerveným paprskem z jiných dálkových ovladačů a podle potřeby je použil. Když nejsou v zabudované databázi zahrnuty kódy zařízení, je možné je dálkový ovladač naučit od původního dálkového ovladače tak, že na něj namíříte.

 • Ovládání až 7 zařízení z celkového počtu 10

  Univerzální dálkové ovládání 7 v 1 umožňuje naprogramování a provoz až 7 audio/video zařízení téměř jakékoli značky. Je vybaveno infračervenými kódy všech typů zařízení domácí zábavy téměř jakékoli značky. S tímto jednoduchým ovládáním můžete nahradit svou sbírku dálkových ovládání jediným.

 • Aktivity určené k ovládání většího množství zařízení jedním tlačítkem

  Namísto samostatného ovládání komponent spojuje ovládání vycházející z akcí nejčastěji používané funkce do aktivit jako ‚Sledování filmu‘ nebo ‚Poslech CD‘. Jestliže uživatel vybere akci ‚Sledování filmu‘, nemusí ovládat zvlášť každou jednotlivou část vybavení (např. DVD přehrávač, televizor a multimediální přijímač). Jediné tlačítko ukrývá všechny pokyny nezbytné pro zahájení sledování filmu: zapnutí televizoru, zapnutí zesilovače a volbu správného vstupu, zapnutí DVD přehrávače a zahájení přehrávání.

 • Rozsáhlá databáze kódů dálkových ovládání pro většinu zařízení a značek

  Univerzální databáze kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky představuje knihovnu kódů, která je zabudována v určitém dálkovém ovladači. Tato funkce umožňuje, aby dálkový ovladač řídil další zařízení bez nutnosti učení jednotlivých signálů. Pro ovládání všech audio/video zařízení na dnešním trhu vyberte příslušné sady kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky pro zařízení, která chcete ovládat - bez ohledu na model a značku.

 • Procházení hudebních souborů bez TV/monitoru

  Výběr média na obrazovce umožňuje zobrazení a výběr seznamu skladeb, obrázků a filmů z počítače na obrazovce LCD dálkového ovladače. Dvousměrná komunikace pomocí infračerveného paprsku integrovaná v dálkovém ovládání a hardwarovém klíči USB poskytovaném s ovladačem zajišťuje přenesení obsahu počítače do dálkového ovladače. Není tedy nutné zapínat televizor nebo monitor, abyste mohli zobrazit nabídku a vybrat své oblíbené soubory.

 • Prochází zdmi díky adaptéru USB s rádiovou frekvencí

  Adaptér USB je možné zapojit do portu USB zařízení, a umožnit tak ovládání tohoto zařízení umístěného ve skříňce nebo v jiné místnosti. Adaptér USB a dálkové ovládání jsou vybaveny modulem rádiové frekvence (RF). Přes tento modul spolu zařízení komunikují. Příkazy na dálkovém ovládání se provádějí přes adaptér USB, přičemž obsah počítače s Media Centrem bude viditelný na obrazovce dálkového ovládání přes adaptér USB.

 • Kompatibilní s edicí Media Center, WMP10-11 a iTunes 6-7

  Pro zajištění přehrávání oblíbených souborů, ať už půjde o edice Microsoft Media Center (XP nebo Vista), WMP10-11 nebo iTunes 6-7, jsou podporovány všechny tyto formáty tak, že jsou viditelné na LCD displeji dálkového ovládání a mohou být ovládány dálkovým ovládáním.

 • Přímý příst. kód pro ovládání PC s Microsoft Media Centrem

  Dálkové ovládání je vybaveno vyhrazeným zeleným tlačítkem Microsoft Media Center, které poskytuje přístup k vyhrazené nabídce počítače s Microsoft Media Centrem.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat