Pronto

Řídicí panel domácího kina

  USB

  Pronto

  Řídicí panel domácího kina

  Mimořádný design, mimořádné možnosti ovládání

  Nejdokonalejší řešení pro ovládání vaší domácnosti a všech zařízení domácí zábavy, s možností plného přizpůsobení vašim potřebám i potřebám všech členů vaší domácnosti.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Mimořádný design, mimořádné možnosti ovládání

 • Ovládejte více zařízení jedním tlačítkem

  Ovládejte více zařízení jedním tlačítkem

  Ovládání více funkcí jedním tlačítkem umožňuje provádět více příkazů jedním stiskem tlačítka přes funkci makro. Funkce makro slučuje řetězec předprogramovaných příkazů v jednom tlačítku. Proto je pro spuštění řady funkcí nutný pouze jeden stisk tlačítka.

 • Rozsáhlá databáze kódů dálkových ovládání pro většinu zařízení a značek

  Univerzální databáze kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky představuje knihovnu kódů, která je zabudována v určitém dálkovém ovladači. Tato funkce umožňuje, aby dálkový ovladač řídil další zařízení bez nutnosti učení jednotlivých signálů. Pro ovládání všech audio/video zařízení na dnešním trhu vyberte příslušné sady kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky pro zařízení, která chcete ovládat - bez ohledu na model a značku.

 • Snadné učení kódů z jiného ovladače

  Funkce učení umožňuje, aby dálkový ovladač zachytil a uložil signály přenášené infračerveným paprskem z jiných dálkových ovladačů a podle potřeby je použil. Když nejsou v zabudované databázi zahrnuty kódy zařízení, je možné je dálkový ovladač naučit od původního dálkového ovladače tak, že na něj namíříte.

 • Rádiové signály projdou zdmi i do dalších místností

  Rádiová technologie vám umožní řídit komponenty, na které přímo nevidíte, i za stěnami nebo jinými překážkami. Dálkové ovládání používá dva typy přenosu povelů: rádiové ke komponentu a k infračervenému vysílači.

 • Rozšířená funkčnost v důsledku budoucích aktualizací software

  Chcete-li udržovat své zařízení stále nové a rozšiřovat jeho funkce, můžete si stáhnout nový dostupný software. Připojte zařízení k Internetu, a to buď přímo nebo prostřednictvím počítače, a spusťte aktualizační obslužný program.

 • Atraktivní a snadno čitelný dotykový barevný LCD displej

  Displej z tekutých krystalů s dotykovou obrazovkou zajišťuje lepší čitelnost, možnost zobrazovat barevná tlačítka a pozadí a vytvářet vlastní schéma. Snadný výběr tlačítek a příkazů pomocí dotykové obrazovky.

 • Vykreslování typu Alpha pro průsvitná tlačítka a pozadí

  Vykreslování typu Alpha se používá pro dosažení průhlednosti. Kombinuje průsvitné popředí s barvou pozadí a vytváří mezi nimi přechod.

 • LCD obrazovka je podsvětlena pro pohodlnou obsluhu v šeru

  Podsvětlení zajišťuje dobrou čitelnost LCD displeje nebo klávesnice i za slabého okolního světla. Dva nejběžnější typy podsvětlení zahrnují použití diod LED a elektroluminiscenční osvětlení (EL). Dálkové ovladače s podsvětlením LED mají obvykle jasné, avšak nerovnoměrné podsvětlení žluté nebo zelené barvy. Panely s podsvětlením typu EL vyzařují rovnoměrné světlo modrého, bílého nebo zeleného odstínu.

 • Pohybový senzor aktivuje dálkový ovladač, jakmile ho zvednete

  Pohybový senzor automaticky aktivuje podsvětlení, jakmile zvednete nebo posunete ovladač.

 • Funkce časovače spustí požadované činnosti i ve vaší nepřítomnosti

  Časovač představuje funkci, která umožňuje automatické provádění určitých činností v předem nastaveném čase pomocí dálkového ovládání.

 • Zvolte jazyk uživatelského rozhraní

  Podpora k zařízení je k dispozici v angličtině, španělštině, francouzštině, němčině a nizozemštině. Uživatelské rozhraní přepnete do svého jazyka v nabídce nastavení.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat