Multimediální řídicí panel

  USB

  Multimediální řídicí panel

  Jednoduché, ale revoluční ovládání

  Toto bezdrátové multimediální dálkové ovládání s dotykovým displejem nabízí jednoduché rozhraní Activity-Based pro ovládání domácí zábavy. Lze ho nastavit několika snadnými kroky pomocí jednoduchého průvodce nastavením na obrazovce a můžete začít!

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednoduché, ale revoluční ovládání

 • Ovládejte více zařízení jedním tlačítkem

  Ovládejte více zařízení jedním tlačítkem

  Ovládání více funkcí jedním tlačítkem umožňuje provádět více příkazů jedním stiskem tlačítka přes funkci makro. Funkce makro slučuje řetězec předprogramovaných příkazů v jednom tlačítku. Proto je pro spuštění řady funkcí nutný pouze jeden stisk tlačítka.

 • Díky inteligentnímu průvodci instalací není nutná instalace v počítači.

  Díky inteligentnímu průvodci instalací není nutná instalace v počítači.

  Průvodce nastavením poskytuje podrobný návod, pomocí kterého nastavíte zařízení tak, aby dokonale vyhovovalo systému domácí zábavy. Tím, že se naučí, která zařízení máte a jakým způsobem jsou propojena, vytvoří zařízení vlastní makra, která umožňují plné ovládání systému domácí zábavy.

 • Rozsáhlá databáze kódů dálkových ovládání pro většinu zařízení a značek

  Univerzální databáze kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky představuje knihovnu kódů, která je zabudována v určitém dálkovém ovladači. Tato funkce umožňuje, aby dálkový ovladač řídil další zařízení bez nutnosti učení jednotlivých signálů. Pro ovládání všech audio/video zařízení na dnešním trhu vyberte příslušné sady kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky pro zařízení, která chcete ovládat - bez ohledu na model a značku.

 • Intuitivní zkratky pro jednodotykové ovládání audio a video zařízení

  Namísto ovládání jednotlivých komponent spojuje ovládaní založené na akcích nejpoužívanější funkce do akcí, jako například „sledování DVD“ nebo „poslech CD“. Zařízení automaticky spojuje uživatelské rozhraní s danou akcí.

 • Zabudované vybavení pro připojení k bezdrátové síti WiFi

  Připojení k síti WiFi, známé také jako IEEE 802.11, využívá pro komunikaci frekvenční signály podobným způsobem, jako kabelové počítačové sítě. Pro základní komunikaci používá síťové protokoly TCP/IP.

 • Atraktivní a snadno čitelný dotykový barevný LCD displej

  Displej z tekutých krystalů s dotykovou obrazovkou zajišťuje lepší čitelnost, možnost zobrazovat barevná tlačítka a pozadí a vytvářet vlastní schéma. Snadný výběr tlačítek a příkazů pomocí dotykové obrazovky.

 • Ovládání přehrávání médií z počítače v televizoru nebo audio sestavě

  Z pohodlí gauče můžete ovládat digitální obsah (přehrávání, zastavení, hlasitost, ...), který je umístěn jinde (například v počítači) na původním audio/video zařízení (TV, audio sestava). Ovládací zařízení komunikuje přes rozhraní UPnP se zdrojem (PC) a ovladačem (multimediální adaptér připojený k televizoru nebo audio sestavě) a zprostředkovává mezi zařízeními přenos obsahu.

 • Pohodlné prohlížení fotografií na zařízení

  Protokol rozhraní UPnP umožňuje zobrazit náhled digitálních fotografií, které jsou dostupné v síti, na zařízení.

 • Automatická aktualizace přizpůsobeného televizního programu z Internetu

  Elektronický programový průvodce (EPG) je aplikace, která se používá ke zobrazení seznamu aktuálně vysílaných programů a programů, jejichž vysílání je plánováno v nejbližší době na jednotlivých kanálech, včetně krátkého souhrnu či komentáře k jednotlivým pořadům. Internetový průvodce EPG nabízí přehled pořadů ušitý přímo na míru podle filtrů žánru, doby a data. Protože jsou podrobnosti o programu aktualizovány každých 24 hodin zcela automatickým stahováním přes bezdrátové připojení, budete mít vždy k dispozici nejnovější a nejlepší informace.

 • Snadné učení kódů z jiného ovladače

  Funkce učení umožňuje, aby dálkový ovladač zachytil a uložil signály přenášené infračerveným paprskem z jiných dálkových ovladačů a podle potřeby je použil. Když nejsou v zabudované databázi zahrnuty kódy zařízení, je možné je dálkový ovladač naučit od původního dálkového ovladače tak, že na něj namíříte.

 • Rozšířená funkčnost v důsledku budoucích aktualizací software

  Chcete-li udržovat své zařízení stále nové a rozšiřovat jeho funkce, můžete si stáhnout nový dostupný software. Připojte zařízení k Internetu, a to buď přímo nebo prostřednictvím počítače, a spusťte aktualizační obslužný program.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat