Přenosný DVD přehrávač

  DVD Video

  Přenosný DVD přehrávač

  Užijte si DVD a digitální videa na cestách

  Přenosný přehrávač PET810 je váš kompaktní mobilní zábavný kamarád! Vychutnejte si DVD disky na 20,3cm (8") TFT LCD displeji. Užijte si sledování multimédií v digitálních formátech MPEG4 a DivX. Akumulátory a adaptér do auta poskytují tomuto zařízení dostatek energie i na cestách.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Užijte si DVD a digitální videa na cestách

 • Přehrávání disků DVD, DVD+R a DVD+RW

  Přehrávání disků DVD, DVD+R a DVD+RW

  Přehrávač Philips je kompatibilní s většinou DVD a CD disků dostupných na trhu. Disky DVD, DVD+R a DVD+RW – v přehrávači je lze přehrát všechny. DVD+RW je zkrácený termín označující DVD mechaniku, která pracuje s obvyklými DVD formáty. Podobně DVD+RW zvládne obvyklý typ přepisovatelných disků.

 • Vychutnejte si sledování filmů v širokoúhlém formátu 16:9

  Vychutnejte si sledování filmů v širokoúhlém formátu 16:9

  Prohlížejte si a sdílejte své filmy a digitální fotografie s rodinou a s přáteli. Širokoúhlý poměr stran 16:9 je standardem pro univerzální televizní vysílání i digitální vysílání ve vysokém rozlišení. Přirozený formát poměru stran 16:9 znamená sledování videa bez pruhů nahoře a dole i bez ztráty kvality, ke které dochází při vyvažování, upravující velikost obrazu pro různě veliké obrazovky.

 • Včetně adaptéru do auta a užitečného dálkového ovladače

  Včetně adaptéru do auta a užitečného dálkového ovladače

  Kromě použití v autě pomocí adaptéru do auta umožňuje přenosný přehrávač vychutnat si DVD disky doma jednoduchým připojením do televize. Posaďte se a uvolněte se s oblíbenými disky DVD s pomocí dodaného dálkového ovladače pro ovládání přehrávání.

 • Dva konektory pro sluchátka umožňují sdílení zábavy

  Dva konektory pro sluchátka umožňují sdílení zábavy
 • Přehrávání formátu DivX pro video s vysokou kompresí

  Podpora kodeku DivX zajišťuje, že můžete zobrazit videozáznamy kódované systémem DivX v pohodlí svého obývacího pokoje. Formát médií DivX je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na média, jako jsou disky CD-R/RW, paměťové karty a disky DVD-video. Disky CD s nahrávkami ve formátu DivX lze přehrávat na některých DVD přehrávačích, DVD rekordérech a systémech domácího kina.

 • Přehrávání formátu MPEG4 – kvalitní komprimované video

  MPEG4 je kompresní standard, který umožňuje nahrávat filmy sedmkrát až desetkrát menší než ve standardu MPEG2 bez zhoršení kvality obrazu a zvuku. Média MPEG4 lze ukládat na CD-ROM, paměťovou kartu nebo disk DVD a lze je přehrávat na vybraných DVD přehrávačích, DVD rekordérech a systémech domácího kina.

 • Včetně cestovní brašny

  Z důvodu ochrany a pohodlí je součástí balení cestovní brašna

Zobrazit všechny specifikace
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • DivX, DivX Certified a související loga jsou ochranné známky společnosti DivXNetworks, Inc. a používají se za poskytnutí licence.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat