Domácí kino SoundBar

  Domácí kino SoundBar

  Oživte svůj film

  Oživte filmy skvělým prostorovým zvukem. Díky výkonu 200 W, vestavěnému DVD přehrávači a zvýšení rozlišení HDMI 1080p si je nyní můžete vychutnat s kvalitním zvukem a obrazem, a to bez nepořádku! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domácí kino SoundBar

Výkon 200 W RMS, Přehrávání DVD HSB4352/12 Najít podobné výrobky

Oživte svůj film

výkonným subwooferem

 • Technologie Dolby Virtual Speaker pro realistický prostorový zvuk

  Technologie Dolby Virtual Speaker pro realistický prostorový zvuk

  Technologie Dolby Virtual Speaker představuje sofistikovanou zvukovou technologii, která prostřednictvím dvoureproduktorového systému vytváří bohatý prostorový zvuk. Vysoce propracované prostorové algoritmy věrně napodobují zvukové charakteristiky, které se vyskytují v ideálním vícekanálovém prostředí standardu 5.1. Přehrávání disků DVD je tak bohatší díky rozšíření klasického dvoukanálového prostředí. Při kombinaci se zpracováním Dolby Pro Logic II je každý kvalitní zdroj stereofonního signálu přeměněn na naprosto přirozený vícekanálový prostorový zvuk. Pro vychutnání plného zvuku v celé místnosti tak již nepotřebujete další reproduktory, kabely nebo stojany.

 • SoundBar design odpovídající 81cm (32") plochému televizoru nebo většímu

  SoundBar design odpovídající 81cm (32") plochému televizoru nebo většímu

  Reproduktor domácího kina SoundBar přináší závan dokonalosti a elegance do každého obývacího pokoje. Je navržen tak, aby se hodil k libovolnému televizoru s plochou obrazovkou s úhlopříčkou 81 cm (32") nebo větší, je však možné jím doplnit jakýkoli jiný televizor s plochou obrazovkou – bude se hodit do každého interiéru a ke každému životnímu stylu.

 • Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  HDMI 1080p se zvýšeným rozlišením poskytuje křišťálově čistý obraz. Filmy natočené ve standardním rozlišení si nyní můžete užívat v pravém vysokém rozlišení s podrobnějším a naprosto přirozeným obrazem. Funkce Progressive Scan (vyjádřená písmenem „p“ v názvu „1080p“) odstraňuje řádkovou strukturu převažující na televizních obrazovkách a opět zajišťuje jednoznačně ostrý obraz. HDMI navíc vytváří přímé digitální připojení, přenášející nekomprimované digitální video ve formátu HD nebo digitální vícekanálový zvuk, a to bez nutnosti jeho převodu na analogový zvuk – výsledkem je perfektní obraz a vynikající kvalita zvuku, zaručeně neovlivněná žádným šumem.

 • Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol, který je obvykle používán k připojení počítačů, periférií a spotřebního elektronického vybavení. Vysokorychlostní USB zařízení má přenosovou rychlost dat až 480 Mb/s - již od 12 Mb/s v původních USB zařízeních. Díky vysokorychlostnímu propojení USB 2.0 stačí pouze zapojit USB zařízení, zvolit film, hudbu nebo fotografie a začít přehrávat.

 • Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Sběrnice EasyLink vám umožňuje ovládat jediným dálkovým ovladačem více zařízení, například přehrávače DVD, Blu-ray, televizory apod. Využívá oborový standard, protokol HDMI CEC, ke sdílení funkcí mezi zařízeními pomocí kabelu HDMI. Jediným stisknutím tlačítka můžete současně ovládat veškeré připojené vybavení kompatibilní s rozhraním HDMI CEC. Funkce jako pohotovostní režim a přehrávání lze nyní používat s naprostou lehkostí.

 • Vestavěný tuner FM

  Vestavěný tuner FM
 • Flexibilní umístění na stěně nebo stojan

  Flexibilní umístění na stěně nebo stojan
 • Výkon 200 W RMS poskytuje skvělý zvuk pro filmy a hudbu

  Výkon 200 W RMS poskytuje skvělý zvuk pro filmy a hudbu
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat