Domácí kino SoundBar

  Domácí kino SoundBar

  Završte svůj zážitek z HD TV

  Oživte filmy a hry skvělým prostorovým zvukem. Díky výkonu 300 W, integrovanému rozbočovači HDMI a subwooferu si je nyní můžete vychutnat s kvalitním zvukem a obrazem, a to bez nepořádku! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domácí kino SoundBar

Výkon 300 W RMS HSB2313/12 Najít podobné výrobky

Završte svůj zážitek z HD TV

výkonným subwooferem

 • Technologie Dolby Virtual Speaker pro realistický prostorový zvuk

  Technologie Dolby Virtual Speaker pro realistický prostorový zvuk

  Technologie Dolby Virtual Speaker představuje sofistikovanou zvukovou technologii, která prostřednictvím dvoureproduktorového systému vytváří bohatý prostorový zvuk. Vysoce propracované prostorové algoritmy věrně napodobují zvukové charakteristiky, které se vyskytují v ideálním vícekanálovém prostředí standardu 5.1. Přehrávání disků DVD je tak bohatší díky rozšíření klasického dvoukanálového prostředí. Při kombinaci se zpracováním Dolby Pro Logic II je každý kvalitní zdroj stereofonního signálu přeměněn na naprosto přirozený vícekanálový prostorový zvuk. Pro vychutnání plného zvuku v celé místnosti tak již nepotřebujete další reproduktory, kabely nebo stojany.

 • Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Sběrnice EasyLink vám umožňuje ovládat jediným dálkovým ovladačem více zařízení, například přehrávače DVD, Blu-ray, televizory apod. Využívá oborový standard, protokol HDMI CEC, ke sdílení funkcí mezi zařízeními pomocí kabelu HDMI. Jediným stisknutím tlačítka můžete současně ovládat veškeré připojené vybavení kompatibilní s rozhraním HDMI CEC. Funkce jako pohotovostní režim a přehrávání lze nyní používat s naprostou lehkostí.

 • Připojení MP3 Link přehrává hudbu z přenosných přehrávačů médií

  Připojení MP3 Link přehrává hudbu z přenosných přehrávačů médií

  Připojení MP3 Link umožňuje přehrávání souborů MP3 v systému domácího kina, a to přímo z přenosného přehrávače médií. Stačí připojit přehrávač MP3 k vestavěnému konektoru pro připojení MP3 Link a můžete si vychutnávat hudbu MP3 v mimořádné zvukové kvalitě, kterou nabízí systém domácího kina Philips. Připojení MP3 Link přináší hudbu v přenosném formátu do pohodlí vašeho obývacího pokoje.

 • SoundBar design odpovídající 81cm (32") plochému televizoru nebo většímu

  SoundBar design odpovídající 81cm (32") plochému televizoru nebo většímu

  Reproduktor domácího kina SoundBar přináší závan dokonalosti a elegance do každého obývacího pokoje. Je navržen tak, aby se hodil k libovolnému televizoru s plochou obrazovkou s úhlopříčkou 81 cm (32") nebo větší, je však možné jím doplnit jakýkoli jiný televizor s plochou obrazovkou – bude se hodit do každého interiéru a ke každému životnímu stylu.

 • USB propojení pro přehrávání fotografií a hudby přímo z disků USB flash

  USB propojení pro přehrávání fotografií a hudby přímo z disků USB flash

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol, který je obvykle používán k připojení počítačů, periférií a spotřebního elektronického vybavení. Díky USB propojení stačí pouze zapojit USB zařízení, zvolit fotografii nebo hudbu a začít přehrávat.

 • Integrovaný HDMI rozbočovač pro pohodlné připojení zařízení k televizoru

  Integrovaný HDMI rozbočovač pro pohodlné připojení zařízení k televizoru

  HDMI rozbočovač umožňuje snadno připojit k televizoru všechna zařízení, aniž by bylo třeba používat mnoho kabelů. Nabízí pohodlí požitku z nejvyšší kvality zvuku při sledování obsahu na plochém televizoru. Všechna HDMI zařízení lze připojit přímo do rozbočovače systému domácího kina a k připojení k televizoru použít pouze jeden kabel. Takto si můžete snadno vychutnat filmy nebo TV programy s obrazem a zvukem ve vysokém rozlišení a nemusíte se zabývat komplikovanými kabely!

 • Celkový výstupní výkon 300 W RMS

  Celkový výstupní výkon 300 W RMS
 • Flexibilní umístění na stěně nebo stojan

  Flexibilní umístění na stěně nebo stojan
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat