Počítačová technika, tablety a telefony

Mobilní telefon

  Mobilní telefon

  Zapojit, sledovat a sdílet

  Philips 855 je moderní „véčko“ s fotoaparátem v jedinečném prvotřídním provedení. Je snadné s ním fotografovat a podělit se o tyto snímky s přáteli a rodinou díky TV Linku. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zapojit, sledovat a sdílet

Podělte se o vzácné okamžiky

 • Prezentace TV SlideShow

  Prezentace TV SlideShow umožňuje zobrazení obrázků z fotoalba telefonu přímo na televizní obrazovce, abyste si je mohli prohlédnout spolu s přáteli a rodinou. Jednoduše připojte mobilní telefon k televizoru pomocí příslušenství TV Link a spusťte automatickou nebo ruční prezentaci.

 • Vestavěný digitální fotoaparát VGA

  Vestavěný digitální fotoaparát s VGA rozlišením (640x480 pixelů) umožňuje pořizovat kvalitní snímky kdykoliv a kdekoliv s sebou máte telefon. Poté je můžete odeslat ve zprávách MMS nebo e-mailem nebo je uložit v paměti telefonu.

 • Obří fotoalbum s neuvěřitelnou kapacitou pro ukládání

  Obří fotoalbum s rozšířenou kapacitou vnitřní paměti umožňuje uložit v paměti telefonu až 1 000 snímků, které můžete použít pro prezentace, jako tapety nebo spořiče obrazovky prostým pořízením snímku a uložením v paměti telefonu.

 • Až čtyřnásobné digitální zvětšení

  Jednoduché až čtyřnásobné zvětšení pro lepší kompozici a lepší snímky, které budou zachycovat ten správný detail celé scény. V režimu náhledu lze aktivovat funkci zvětšení pro pořízení snímků vzdálených předmětů nebo pro soustředění pozornosti na určitou část snímku.

 • TFT displej s 65 536 vynikajícími barvami

  Skvělý TFT displej nabízí vysoký kontrast a jas spolu s 65 536 vynikajícími barvami a ultra jemnou plochou pro jasné, zářivé barevné obrázky a fotografie.

 • Externí LCD displej se 4 096 zářivými barvami

  Externí displej s 4 tisíci zářivými barvami obohatí zážitky při používání mobilního telefonu pomocí barevných obrázků a jiných grafických prvků sestavených z 4 096 barev. Když se aktivuje externí displej zapnutím telefonu, rozsvítí se podsvětlení displeje například při příchozím hovoru.

 • Stylové otevření do úhlu 180°

  Jedinečné provedení kloubu umožňuje otevření krytu do úhlu 180° a poskytuje stylový design s čistými liniemi.

 • Bohaté polyfonní melodie s 32 tóny

  Polyfonní vyzváněcí melodie s 32 tóny mohou vytvořit simultánní tóny s použitím různých not díky formátu MIDI, takže výsledná hudba zní přirozeněji. Melodie mohou znít jako malý orchestr s různými nástroji a díky tomu lze dosáhnout vynikajících zvukových efektů.

 • Technologie Java 2.0

  Technologie Java 2.0 umožňuje vylepšit a přizpůsobit telefon jednoduchým stažením nových her a aplikací.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat