Neznámé

LCD monitor

  LCD monitor

  Mějte vaši komunikaci pod kontrolou

  Tento robustní síťově ovládaný LCD displej s úhl. 81 cm vám dává možnost kontroly vašich sdělení. Umožňuje kontrolu nákladů, přináší atraktivní výkon veřejného displeje a snadno se přizpůsobuje různým typům použití. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

32", multimédia, WXGA BDL3221VS/00 Najít podobné výrobky

Mějte vaši komunikaci pod kontrolou

 • Široký formát WXGA, rozlišení 1366 x 768 pro ostřejší obraz

  LCD panel se širokým formátem rozlišení XGA umožňuje zobrazit 1366 x 768 pixelů; zobrazení monitorů WXGA nemusí být prokládané, což zajišťuje lepší obraz a přesné barvy.

 • Jas se automaticky přizpůsobuje okolním podmínkám

  Úprava nastavení zobrazení podle okolních světelných podmínek bez zásahu uživatele.

 • Robustní kovový rámeček a kovový zadní kryt

  Kovový rámeček, který je určen speciálně pro náročné použití k veřejnému zobrazování informací, nabízí větší odolnost a ochranu před vandalismem. Použitý anodizovaný nátěr zajišťuje mimořádnou ochranu základny před poškrábáním.

 • Bezpečnostní funkce zabraňuje nepovolenému ovládání

  Ovládací prvky jsou pro okamžitý přístup umístěny na displeji na méně viditelném místě. Senzor dálkového ovladače a klávesnici displeje můžete deaktivovat pomocí RS232, abyste zabránili neoprávněnému použití displeje, nachází-li se na veřejném místě.

 • Ovládání monitoru po síti umožňuje vzdálenou správu

  Prostřednictvím systému síťové ovladatelnosti může uživatel vzdáleně ovládat a nastavovat monitory pomocí protokolu RS232.

 • Zdokonalená funkce zoom podporuje použití čtvercových rastrů

  Funkce vnitřního zoomu umožňuje snadné zavedení videostěny, aniž by bylo potřeba drahé externí zařízení. Možnost konfigurací 2x2, 3x3, 4x4 a 5x1.

 • Smyčkové propojení VGA umožňuje vytvoření uzavřeného cyklu s jinými monitory

  Vytvoření uzavřeného cyklu více obrazovek účinně rozděluje kontrolu a vizuální obsah z jednoho zdroje do řady monitorů na různých místech v daném prostoru.

 • Provoz v režimu zobrazení na výšku

  Tuto obrazovku lze také bezpečně a spolehlivě umístit do svislé polohy.

 • Volitelný TV tuner

  Volitelný TV tuner lze objednat samostatně. Každý uživatel si ho může sám nainstalovat zasunutím jednotky do slotu vzadu na monitoru. Po zapnutí monitoru bude tuner rozpoznán.

 • Inteligentní řízení napájení pro nižší spotřebu

  Inteligentní správa napájení využívá energeticky účinné technologie při návrhu produktu pro snížení spotřeby energie a významné snížení celkových nákladů na vlastnictví.

 • Žádné permanentní vpálení při zobrazování statických informací

  Na veřejných displejích se často zobrazují statické informace, které mohou zapříčinit stínové obrazy (vpálení). Pouhým vypnutím a zapnutím těchto monitorů stínové obrazy zcela zmizí.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat