1
Profesionální televize

Dobrá zpráva

v dobrý okamžik

Hotelové TV

*Obvyklá maloobchodní cena
**Popsané technické údaje neplatí pro všechny výrobky jednotlivých řad.

Další Hotelové TV

SmartInstall a SmartInfo;

Výkonná kombinace

 

Propagujte své vlastní nabízené služby a nabídněte je hostům na hotelových informačních stránkách s možností přizpůsobení.


Nástroj SmartInstall umožňuje změnit konfiguraci nastavení televizoru a upgradovat televizory z jednoho vzdáleného umístění. Nástroj SmartInfo vám umožní sdílet informace, prosazovat vlastní značku a propagovat služby, jako například vlastní restaurace či lázně za účelem dosažení dalších výnosů – aniž byste potřebovali samostatný systém.

 

 

Sdílejte relevantní informace a propagujte značku své společnosti
 

Nástroj SmartInfo vám umožní naprosté přizpůsobení hotelových informací pro vaše hosty. Nabídněte hostům informace a zajistěte si další zisk na základě propagace značky a služeb svého hotelu.

 

 

Nabídněte hostům exkluzivní obsah a zvyšte své zisky

 

Díky řešení MyChoice můžete prodávat hostům prémiové televizní balíčky a současně si tím zajistit další zisk. Řešení MyChoice je nejjednodušší cestou, jak své televizory zpeněžit.

 

 

Jednoduchý příjem kanálů

 

Všechny naše připojené televizory podporují televizní kanály napříč internetovou infrastrukturou. Dokonce můžete současně využívat kabelové i internetové kanály. Kanály IPTV lze sledovat bez nutnosti využití set top boxu.

 

Vzdálená instalace a údržba bez námahy

 

Tento jedinečný software je zdarma a nabízí možnost jednoduchého ovládání a údržbu televizoru na dálku. Umožňuje změnu konfigurace televizoru a upgrade televizorů z počítače ze vzdáleného umístění, aniž byste rušili své hosty.

 

Předložte hostům po dobu pobytu bohatou nabídku aplikací k použití
 

Aplikace SmartTV vám umožní konfigurovat online určité aplikace pro pohostinství v jednotlivých hotelech nebo pokojích. Přidávejte, odebírejte a řaďte aplikace podle libosti a zajistěte si zisk navíc na základě automatických provizí.

 

Šetřete náklady, omezte nepořádek: všechno je uvnitř
 

Systém IP je do televizoru již integrovaný: poskytněte hostům kompletní zážitek. Na systému fungují kanály RF i IP a dokáže šifrovat prémiový obsah prostřednictvím nástroje V-secure.

 

Užívejte si vlastní média na velké obrazovce

 

S nástroji Miracast a DirectShare si mohou vaši hosté přehrávat na televizoru vlastní média z jakéhokoli chytrého mobilního zařízení, takže mají hosté zajištěnou optimální zábavu.

 

 

 

Získejte možnost snadného připojení set top boxu
 
 

Jako komunikační protokol pro fyzické připojení mezi televizorem a set top boxem se typicky využívá rozhraní Serial Xpress. SXP využívá stejný protokol a má optimalizaci pro zdravotnická zařízení.

 

Přidejte se ke konverzaci na sociálních sítích

Sledujte nás na Twitteru

Sledujte nás

Sledujte nás na Facebooku

Kontaktujte nás

Podrobnější informace získáte kliknutím na šipku