Krmení z kojenecké lahve

Osobnější způsob, jak krmit z lahvičky

TTato webová stránka je určena pro zdravotníky. Pokud jste rodič a hledáte informace o výrobku, klikněte sem

Požádat o informace

Kontaktní údaje

* Toto pole je povinné
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Předchozí
Prosíme o upřesnění, co očekáváte v odpovědi na Vaši žádost.
*
*
Předchozí

Bottle feeding

Lahvičky, které splňují potřeby rostoucího dítěte 

 

 

Bottles are complementary to breastfeeding. Mothers have the choice to combine breastfeeding and feeding breast milk from a bottle, combine breastfeeding and formula feeding, naturally wean their baby, or exclusively bottle-feed. Whatever their choice, Philips Avent bottles (in conjunction with breast pumps) are designed to offer support at every stage, from newborn to 6+ months, from hospital to home. 
 

You can recommend Philips Avent bottles with confidence. 

Od chvíle, kdy jsme v roce 1984 uvedli na trh naše první kojenecké lahve, spolupracuje Philips Avent s předními vědci a zdravotnickými pracovníky, abychom pochopili fyziologii kojení a mohli tak vyvíjet produkty, které odrážejí způsob, jakým se děti přirozeně krmí. Naše řady lahví mají klinicky ověřené vlastnosti jako systém antikolikového ventilku, který významně zmírňuje podrážděnost1 a koliku2, a dudlík Natural, který přesněji simuluje pití z prsu.

 

Lahvičky jsou doplňkem ke kojení. Matky mají možnost kombinovat kojení a krmení mateřským mlékem z lahve, kojení a umělou výživu, přirozeně odstavit své dítě, nebo krmit výlučně z lahve. Ať už je jejich volba jakákoli, lahvičky Philips Avent (ve spojení s odsávačkami) jsou navrženy tak, aby nabídly podporu v každé fázi, od novorozenců až po děti starší 6 měsíců, jak v nemocnici, tak doma.

 

Lahvičky Philips Avent můžete doporučovat s jistotou.

 

1 Ve srovnání s dětmi krmenými s použitím jiné lahve vykazovaly děti krmené z lahví Philips Avent ve 2 týdnech věku podstatně méně podrážděného chování.

2 Ve srovnání s dětmi krmenými s použitím běžné lahve vykazovaly děti krmené z lahví Philips Avent ve 2 týdnech věku menší tendenci ke kolikám.