Co to znamená?

 

Prodejní model výrobků a zařízení společnosti Philips je založen na úzké spolupráci mezi společností Philips a jejími distributory.

 

Aby bylo možné splnit vaše očekávání uvedená v tomto formuláři, může být nutné, abyste byli kontaktováni přímo naším distributorem, který má všechny potřebné informace k tomu, aby mohl reagovat na vaše očekávání kompetentním, faktickým a vyčerpávajícím způsobem. Zaškrtnutím tohoto políčka vyjadřujete souhlas s tím, že společnost Philips může převést vámi poskytnuté osobní údaje na své přidružené distributory výrobků a zařízení společnosti Philips. Vaše údaje budou přeneseny pouze za výhradním účelem přímého zapojení distributora do plnění očekávání, která jste vyjádřili v tomto formuláři ohledně kontaktu s prodejním oddělením, cenových nabídek/ukázek nebo odborné literatury. To znamená, že vás bude moci distributor také přímo kontaktovat ohledně této záležitosti. Svůj souhlas můžete odvolat na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů společnosti Philips (https://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html).

 

Kontrolorem vašich osobních údajů, které jsou zpracovány tak, aby byly k dispozici distributorům výrobků a zařízení společnosti Philips, je společnost Philips Česká republika s.r.o., se svou registrovanou kanceláří v Rohanské nábřeží 678/23, Praha 8, 186 00, Česká republika.

 

Právním základem zpracování vašich osobních údajů je váš souhlas, který vyjádříte zaškrtnutím tohoto políčka (článek 6 část 1 písmeno a) GDPR).

 

Distributor výrobků a zařízení společnosti Philips, který od nás přijímá vaše osobní údaje, se stane jejich nezávislým kontrolorem.

 

Další informace o tom, jak společnost Philips zpracovává vaše osobní údaje, najdete v Zásadách ochrany osobních údajů společnosti Philips.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.

Vstupujete na českou webovou stránku Philips Healthcare
Please select the checkbox

Webová stránka je určena pouze osobám, které jsou odborníky (tj. osobám oprávněným zdravotnické prostředky předepisovat nebo vydávat), nebo zaměstnancům poskytovatele zdravotních služeb.

Jste osobou, která splňuje výše uvedená kritéria? Potvrzujete, že jste seznámeni s rizikem, že pokud budete pokračovat na tyto stránky, aniž jste osobou, která splňuje výše uvedená kritéria, hrozí, že informace tam obsažené budete nevhodně interpretovat a dojdete k mylným závěrům?