Co to znamená?

 

Prodejní model výrobků a zařízení společnosti Philips je založen na úzké spolupráci mezi společností Philips a jejími distributory.

 

Aby bylo možné splnit vaše očekávání uvedená v tomto formuláři, může být nutné, abyste byli kontaktováni přímo naším distributorem, který má všechny potřebné informace k tomu, aby mohl reagovat na vaše očekávání kompetentním, faktickým a vyčerpávajícím způsobem. Zaškrtnutím tohoto políčka vyjadřujete souhlas s tím, že společnost Philips může převést vámi poskytnuté osobní údaje na své přidružené distributory výrobků a zařízení společnosti Philips. Vaše údaje budou přeneseny pouze za výhradním účelem přímého zapojení distributora do plnění očekávání, která jste vyjádřili v tomto formuláři ohledně kontaktu s prodejním oddělením, cenových nabídek/ukázek nebo odborné literatury. To znamená, že vás bude moci distributor také přímo kontaktovat ohledně této záležitosti. Svůj souhlas můžete odvolat na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů společnosti Philips (https://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html).

 

Kontrolorem vašich osobních údajů, které jsou zpracovány tak, aby byly k dispozici distributorům výrobků a zařízení společnosti Philips, je společnost Philips Česká republika s.r.o., se svou registrovanou kanceláří v Rohanské nábřeží 678/23, Praha 8, 186 00, Česká republika.

 

Právním základem zpracování vašich osobních údajů je váš souhlas, který vyjádříte zaškrtnutím tohoto políčka (článek 6 část 1 písmeno a) GDPR).

 

Distributor výrobků a zařízení společnosti Philips, který od nás přijímá vaše osobní údaje, se stane jejich nezávislým kontrolorem.

 

Další informace o tom, jak společnost Philips zpracovává vaše osobní údaje, najdete v Zásadách ochrany osobních údajů společnosti Philips.

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.