Co to znamená?

 

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasíte s tím, že vás mohou subjekty skupiny Philips kontaktovat e-mailem nebo telefonicky (podle rozsahu kontaktních údajů, které v tomto formuláři poskytnete) a poskytovat vám informace o výrobcích, službách, událostech a propagačních akcích společnosti Philips, včetně marketingových a propagačních informací, které jsou pro vás důležité, s ohledem na vaše aktivity a preference, včetně očekávání, která jste vyjádřili v tomto formuláři.

 

Marketingové a propagační informace nebudou poskytovány prostřednictvím jiných digitálních a tradičních kanálů, jako jsou mobilní aplikace a stránky sociálních sítí, dokud nedáte konkrétní souhlas s každým z těchto komunikačních kanálů.

 

Abychom přizpůsobili naši komunikaci vašim očekáváním vyjádřeným tímto formulářem, preferencemi a aktivitami a abychom vám poskytli důležitější a přizpůsobenější zážitek, můžeme vaše osobní údaje analyzovat nebo kombinovat.

 

Tyto údaje mohou zahrnovat:

 

Údaje, které nám poskytnete

 

Údaje, které s námi chcete sdílet, jako je vaše jméno, e-mailová adresa, adresa společnosti, zastávaná funkce, organizace, vaše nákupní zájmy, země, telefonní číslo a/nebo profil na sociálních médiích.

 

Údaje, které získáváme prostřednictvím vaší komunikace se společností Philips

 

Údaje o vašich interakcích, jako je účast na událostech a používání digitálních kanálů Philips, včetně webových stránek, e-mailů, webů sociálních sítí a aplikací. Tyto údaje mohou zahrnovat vaši IP adresu, informace shromažďované prostřednictvím souborů cookie, informace o vašem zájmu o produkty, zvolené komunikační kanály, podrobnosti o místech, stránkách a událostech, kterých jste se zúčastnili, a/nebo o vašem zapojení. Svůj souhlas můžete kdykoli zrušit a odhlásit se z odběru takových sdělení pomocí odkazu „odhlásit se“ v jakémkoli marketingovém sdělení nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím stránky s informacemi o ochraně osobních údajů společnosti Philips (https://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html).

 

Další informace naleznete v informacích o společnosti Philips týkající se ochrany osobních údajů Philips, Zásady společnosti Philips týkající se souborů cookie i Podmínky použití

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.