Co to znamená?

 

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasíte s tím, že vás mohou subjekty skupiny Philips kontaktovat e-mailem nebo telefonicky (podle rozsahu kontaktních údajů, které v tomto formuláři poskytnete) a poskytovat vám informace o výrobcích, službách, událostech a propagačních akcích společnosti Philips, včetně marketingových a propagačních informací, které jsou pro vás důležité, s ohledem na vaše aktivity a preference, včetně očekávání, která jste vyjádřili v tomto formuláři.

 

Marketingové a propagační informace nebudou poskytovány prostřednictvím jiných digitálních a tradičních kanálů, jako jsou mobilní aplikace a stránky sociálních sítí, dokud nedáte konkrétní souhlas s každým z těchto komunikačních kanálů.

 

Abychom přizpůsobili naši komunikaci vašim očekáváním vyjádřeným tímto formulářem, preferencemi a aktivitami a abychom vám poskytli důležitější a přizpůsobenější zážitek, můžeme vaše osobní údaje analyzovat nebo kombinovat.

 

Tyto údaje mohou zahrnovat:

 

Údaje, které nám poskytnete

 

Údaje, které s námi chcete sdílet, jako je vaše jméno, e-mailová adresa, adresa společnosti, zastávaná funkce, organizace, vaše nákupní zájmy, země, telefonní číslo a/nebo profil na sociálních médiích.

 

Údaje, které získáváme prostřednictvím vaší komunikace se společností Philips

 

Údaje o vašich interakcích, jako je účast na událostech a používání digitálních kanálů Philips, včetně webových stránek, e-mailů, webů sociálních sítí a aplikací. Tyto údaje mohou zahrnovat vaši IP adresu, informace shromažďované prostřednictvím souborů cookie, informace o vašem zájmu o produkty, zvolené komunikační kanály, podrobnosti o místech, stránkách a událostech, kterých jste se zúčastnili, a/nebo o vašem zapojení. Svůj souhlas můžete kdykoli zrušit a odhlásit se z odběru takových sdělení pomocí odkazu „odhlásit se“ v jakémkoli marketingovém sdělení nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím stránky s informacemi o ochraně osobních údajů společnosti Philips (https://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html).

 

Další informace naleznete v informacích o společnosti Philips týkající se ochrany osobních údajů Philips, Zásady společnosti Philips týkající se souborů cookie i Podmínky použití

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.

Vstupujete na českou webovou stránku Philips Healthcare
Please select the checkbox

Webová stránka je určena pouze osobám, které jsou odborníky (tj. osobám oprávněným zdravotnické prostředky předepisovat nebo vydávat), nebo zaměstnancům poskytovatele zdravotních služeb.

Jste osobou, která splňuje výše uvedená kritéria? Potvrzujete, že jste seznámeni s rizikem, že pokud budete pokračovat na tyto stránky, aniž jste osobou, která splňuje výše uvedená kritéria, hrozí, že informace tam obsažené budete nevhodně interpretovat a dojdete k mylným závěrům?