1
Čištění dětských zubů

Jaké jsou výhody Philips Sonicare for Kids?
 

Čištění dětských zubů
Hlavní výhodou těchto kartáčků je, že motivují děti k pravidelnému čištění. To zabere mnohem kratší dobu a přitom je velmi efektivní a šetrné."

Jana, dentální hygienistka

Přečtěte si, jak udělat z každodenní povinnosti zábavu


Dozvíte se:
 

  • jak se liší od sonických kartáčků pro dospělé,
  • jaké jsou jejich výhody
  • a jak s nimi správně zacházet.
     

Sonicare vs. Sonicare for kids

Sonický kartáček pro děti se od verze pro dospělé liší tvarem rukojeti. Ta je prodloužená a ergonomicky tvarovaná, aby ji mohlo držet jak dítě samotné, tak spolu s rodičem.

Sonicare for Kids

U těchto kartáčků je také snížená intenzita stírání, a to o 60 % u programu od 3 let a o 40 % u programu od 7 let. V balení jsou dvě hlavice přizpůsobené různému věku. Obě jsou pogumované a mají extra jemná vlákna.

 

Hlavní výhody

Hlavní výhodou těchto kartáčků je, že motivují děti k pravidelnému čištění. To zabere mnohem kratší dobu a přitom je velmi efektivní a šetrné.

Součástí balení jsou také samolepky, kterými si děti mohou kartáček ozdobit.
 

A když zvolíte model kartáčku s Bluetooth, tak lze kartáček propojit s mobilní aplikací, díky které se děti naučí správnou techniku čištění zubů a zároveň se i pobaví. Ta funguje i samostatně, ale jen v omezeném rozsahu.
 

Správná technika

Technika čištění dětského chrupu je až do kompletní výměny zubů poměrně složitá, proto doporučujeme nejpozději v 6 letech navštívit dentální hygienistku. Všeobecně ale platí, že pokud má díte mléčné zuby, stačí je čistit pouze podél linie dásní. Hlavice totiž zvládne vyčistit korunku v celém jejím rozsahu. Jakmile se začnou klubat druhé zuby, je potřeba jim zajistit důkladnou péči – tedy čistit nejen podél linie dásní, ale i stírat celou korunku.

 

A jak děti ještě více motivovat? Začněte si zuby čistit spolu. Můžete buď vzájemně, nebo každý zvlášť. Uvidíte, že to bude zábava.

Sonicare For Kids Sonický elektrický zubní kartáček dětský s bluetooth

Sonicare For Kids Sonický elektrický zubní kartáček dětský s bluetooth

Technologie Bluetooth®, Interaktivní aplikace, 2 kartáčkové hlavice, 2 režimy

HX6322/04
Zaregistrovat

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

Black Friday -  Přednostní přístup  

Buďte rychlí. Buďte hbití. Dřív než zmizí! 

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.