Mother & Child Care

Základ pro zdravější budoucnost

Tyto webové stránky jsou určeny pro zdravotníky. Pokud jste rodič a hledáte informace o výrobku, klikněte sem
        Explore the latest education & events
HVýrobky Philips Avent inspirované přírodou jsme vyvinuli díky rozsáhlému výzkumu, klinickým zkouškám a tomu, že nasloucháme maminkám. Ať už jde o kojení, krmení z lahve nebo kombinaci obojího, Philips Avent je zde, aby pomohl každému dítěti poskytnout ten nejlepší start do života a položit základy pro celoživotní zdraví. 

Contact information

* This field is mandatory
*
*
*
*
*
*
*
*
*
By specifying your reason for contact we will be able to provide you with a better service.
*
*

Produkty Philips Avent 

Kojení
 

Bylo prokázáno, že přínos mateřského mléka je důležitý pro zdravý vývoj novorozenců. Možnost odsávat mateřské mléko může být neocenitelná při podpoře a prodloužení doby schopnosti kojení. Naše výrobky jsou vyráběny s důkladnou znalostí kojení a odsávání mléka.

Viz náš sortiment

Krmení z lahve
 

Tvar lahve může mít pozitivní vliv na chování kojence a spokojenost matky, což je pro rodiče velmi důležité. Naše lahve poskytují dětem intuitivní zážitek krmení, který je tak blízký kojení, jak je to jen možné.

Viz náš sortiment

Uklidňování kojence
 

Všechna šidítka / dudlíky Philips Avent byly speciálně navrženy tak, aby zajišťovaly přirozený vývoj patra, zubů a dásní dítěte. Vyrábějí se z odolného lékařského silikonu a bez použití BPA (bisfenolu).

 

Viz náš sortiment

Dětská lahev Philips Avent First Flow 60 g/60 ml
 

Dětská lahev First Flow s dudlíkem pro novorozence o objemu 60 ml je navržena speciálně pro velmi malé děti. Je ideální pro maminky, které potřebují kombinovat kojení s krmením mateřským mlékem.

Stáhnout infolist
bottle small

Průvodce pro zdravotníky pomáhající matkám déle kojit    

   

Mateřské mléko poskytuje novorozencům optimální výživu a imunitní ochranu. Naší prioritou je podporovat vás v pomoci matkám kojit déle. S ohledem na tuto skutečnost jsme vytvořili tuto příručku plnou informací a užitečných zdrojů, abychom vám pomáhali podporovat fantastickou práci, kterou děláte.

 

Stáhnout průvodce

Péče o matku a dítě
 

Výrobky Philips Avent jsou součástí našeho širokého portfolia výrobků pro péči o matku a dítě, které zahrnují monitorování plodu, ošetření žloutenky a polohování kojence.

 

Podívejte se