1
Články

Jak vybrat nejlepší šidítko pro dítě?

Pocit pohodlí je něco velmi osobního. Proto jsme vytvořili řadu šidítek, která vyhoví potřebám každého dítěte. Pokud máte pocit, že se ve výběru tak trochu ztrácíte, tento průvodce vám pomůže vybrat šidítko, které je pro vaše děťátko nejlepší.

Nezbytné vlastnosti šidítka


Nejprve se podívejme na pár základních faktů o pohodlí. Pocit pohodlí může být osobní, myslíme si ale, že o některých věcech se nediskutuje. Všechna naše šidítka jsou bez BPA, ortodontická a podporují přirozený vývoj patra dítěte.

Pokud jde o pohodlí, buďte osobní


A teď buďme osobnější. Abychom zúžili výběr ideálního šidítka, bude třeba vzít v úvahu několik věcí:

 

  • věk dítěte,
  • citlivost pokožky dítěte,
  • preference dítěte.

Najděte správný typ pohodlí


Teď, když víte, co brát v úvahu, vysvětlíme vám, v čem se naše šidítka navzájem odlišují.

 

Mini šidítko

Mini šidítko přesně vystihuje jeho název: je maličké. Když jste novorozeně, všechno vám připadá tak nějak obrovské. proto jsme vytvořili šidítko s mimořádně malým a lehkým kotoučem, který se nedotýká nosu.
 

Velikosti: 0–2 měsíce

Pro koho je šidítko nejlepší: pro rodiče, kteří chtějí klasickou formu šidítka pro své novorozence.

 

Soothie

Soothie je šidítko vyrobené z jednoho kusu lékařského silikonu. Na rozdíl od běžných šidítek vám Soothie nabízí díky otvoru v přední části současně pocit pohodlí pro váš prst.
 

Velikosti: 0-3+ měsíce

Pro koho je šidítko nejlepší: Rodiče, kteří chtějí pro své novorozené děťátko skvělou všestrannou pomůcku

 

Šidítko Classic

Classic je všestranné šidítko pro každodenní použití. Protože ukonejšit dítě může být třeba ve dne i v noci, vyrábíme i modely, které snadno najdete, protože ve tmě svítí.


Velikosti: 0-6, 6-18 měsíců

Pro koho je šidítko nejlepší: Rodiče, kteří chtějí šidítko šetrné k pokožce.

 

Šidítka Ultra Air

Některé děti mohou mít pokožku trochu citlivější než jiné. Na rozdíl od běžného kotouče má kotouč našeho šidítka Freeflow větší vzduchové otvory, které pomáhají udržet pokožku dítěte v suchu a v pohodlí.

 

Velikosti:  0–6, 6–18

Pro koho je šidítko nejlepší: Rodiče, kteří chtějí šidítko šetrné k pokožce.

 

Šidítka Ultra Soft

Miluje vaše děťátko jemný dotyk? Ultra měkké šidítko má pružný a měkký kotouč a umožňuje lepší proudění vzduchu, aby po něm nezůstávaly otlaky a podrážděná pokožka.

 

Velikosti: 0–6, 6–18 měsíců

Pro koho je šidítko nejlepší: Rodiče, kteří chtějí šidítko mimořádně šetrné k citlivé pokožce.

 

Šidítka Ultra Soft Snuggle

Měkká hračka na mazlení Philips Avent Snuggle je plyšové zvířátko spojené se šidítkem Ultra Soft. Je velmi jemná a lehká, vhodná pro blízký kontakt s dítětem a větší pocit bezpečí. Šidítko díky ní snadno najdete a lze ji jednoduše odepnout a vyprat.

 

Velikosti: 0–6

Pro koho je šidítko nejlepší: Rodiče, kteří chtějí šidítko mimořádně šetrné k citlivé pokožce.

Závěrečné kroky


Jakmile jste na základě potřeb svého dítěte vybrali typ šidítka, je pak třeba zvolit správnou velikost a tvar. Každé z našich šidítek má velikosti podle věku. A výběr tvaru je samozřejmě na vás!

 

Prosím berte na vědomí, že informace poskytnuté v těchto článcích jsou všeobecné rady a neměly by být zaměňovány s radami lékaře. Pokud vy, vaše miminko nebo někdo z vaší rodiny trpíte závažnými nebo dlouhotrvajícími symptomy, nebo potřebujete konkrétní radu od odborníka, tak se prosím obraťte na odbornou lékařskou péči. Philips AVENT není zodpovědný za žádné škody způsobené nakládáním s informacemi poskytnutými na těchto webových stránkách.

Doporučené šidítka Philips Avent