1
Dudlíky

Pohodlí na každém kroku cesty

Šidítka

Značka číslo jedna podle doporučení maminek

Naše šidítka v kostce

Orthodontic for healthy oral development

Ortodontické pro zdravý vývoj zubů a dásní

High teat acceptance icon

Vysoká míra přijetí šidítka

Philips Avent Pacifier BPA Free

Bez BPA

ultra soft snuggle

Větší pohodlí při každém pomazlení
Měkká hračka na mazlení Philips Avent Snuggle je plyšové zvířátko spojené se šidítkem ultra soft. Je velmi jemná a lehká, vhodná pro blízký kontakt s dítětem a větší pocit bezpečí. Šidítko díky ní snadno najdete a lze ji jednoduše odepnout a vyprat.

Nejměkčí šidítko pro citlivou pokožku vašeho dítěte***

ultra soft

Velikosti od 0–18 měsíců
Extra měkký a pružný kotouč kopíruje přirozené křivky obličeje vašeho dítěte a méně otlačuje a dráždí pokožku**. Se sterilizačním přenosným pouzdrem můžete sterilizovat šidítko v mikrovlnné troubě a na cestách ho hygienicky ukládat.

Mini

Velikosti od 0–2 měsíce
  • Seznamte se s modelem Mini: je to dudlík navržený specificky pro malinká miminka. Zvláště malý a lehounký kryt vašemu novorozenému miminku dokonale padne a nebude se dotýkat nosíku.

Soothie

Velikosti od 0–3+ měsíců
  • Šidítko je vyrobené z jednoho kusu lékařského silikonu. Díky otvoru ve tvaru prstu na přední straně si vaše děťátko může současně užívat dotyk vašeho prstu.

Classic

Velikosti od 0–18 měsíců

Bohužel tento produkt již není k dispozici

  • Skvělá univerzální pomůcka pro každodenní tišení dítěte. Provedení svítící ve tmě vám pomohou vždy snadno najít dudlík Classic i v noci.

ultra air

Velikosti od 0–18 měsíců
  • Šidítko je navrženo se 4 mimořádné velkými ventilačními otvory tak, aby lehký kotouč poskytoval maximální průchod vzduchu, a citlivá pokožka vašeho dítěte tak zůstala při uklidňování sušší. Dodává se s přenosným pouzdrem pro sterilizaci v mikrovlnné troubě a hygienické uskladnění.

Freeflow

Velikosti od 18 měsíců+
Někdo má citlivější pokožku než ostatní. Náš dudlík Freeflow je navržen tak, aby podpořil větší průtok vzduchu a snížil podráždění pokožky na minimum.

Získejte 25% slevu na Avent produkty

Získejte 25% slevu na Avent produkty

Někdy prostě potřebujete jen utišit. A rychle. Abychom vám pomohli dítě jemně a rychle zklidnit, navrhli jsme šidítko Soothie: dudlík, který vám současně umožní nabídnout přirozené utišení prstem.“

Tým Philips Design

Doporučené výrobky

Buďte připravení. Na každý krok na své cestě

Kojenecké lahve a dudlíky

Kojenecké lahve a dudlíky ›

Značka číslo jedna podle doporučení maminek

Dudlíky


Trochu ztišení vám při zkoumání světa moc pomůže. Naše nabídka ortodontických dudlíků je navržena pro přirozené utišení dítěte – na každém kroku cesty. Samozřejmě, utišení a pohodlí jsou osobní věc, takže v nabídce najdete celou řadu dudlíků, které splní jedinečné potřeby vašeho dítěte. Od novorozence až po batole: značka Philips Avent nabídne trochu utišení pro potřeby jakéhokoli dítěte. 

 

1 Podle online průzkumu spokojenosti GemSeek z prosince 2015 provedeného mezi více než 9 000 ženami, které používají značky a výrobky pro děti.

*** 85 % dotázaných maminek v průzkumu uvedlo, že toto šidítko považují za měkčí než osm srovnatelných modelů jiných předních značek, nezávislý výzkum, únor 2017, USA.

**Podle spotřebitelského testu v USA v roce 2016 vč. 112 maminek.

Ikona pro sekci časté dotazy, manuál a podpora

Máte nějaký dotaz?
Rádi vám pomůžeme

Ikona Healthcare Professional

Jste profesionální zdravotník?

Rodičovství. Návod na něj sice není, ale zato je tady podpora


Získejte 25% slevu do philips.cz/obchod okamžitě.
Chcete bezplatné, přizpůsobené rady a slevy přímo do své poštovní schránky?
Ikona pošty