Popusťte uzdu své fantazii

  Řešení Philips LED: o úroveň výš v oblasti digitálních prezentací

  připraveno zapůsobit

  Připraveno zapůsobit


  Estetická krása se snoubí se všestranným designem. Díky nejnovějším řešením Philips LED budete o krok napřed. Komunikace na obrazovce ožívá díky neuvěřitelně živým barvám a mimořádně vysokému jasu – od videa s rychlým pohybem až po statické obrazy.

  A co je ještě lepší: vzhledem k inovativnímu designu bez rámečku lze řešení Philips LED využít k dokonalému propojení více jednotek a vytvoření bezrámečkové videostěny libovolné velikosti. Připravte se na maximální působivost díky přizpůsobenému rozvržení, které zaujme a přitáhne vaše publikum.

  Vyšší úroveň výkonu: a  lepší nápad pro vás

  optimální kvalita obrazu

  Optimální kvalita obrazu

  Obraz vydá za tisíc slov. Proto si každý obsah zobrazený na obrazovce zaslouží to nejzřetelnější a nejjasnější možné rozlišení. Technologie Philips LED poskytuje vynikající hloubku černé a vysoké úrovně jasu barev pro optimální výkon. Vzhledem k dokonalosti detailů lze nastavení kalibrace jednotlivých panelů upravit a dosáhnout korekce od stěny k okraji.
  důvěryhodný partner

  Důvěryhodní partneři

  Philips Professional Display Solutions Academy zajišťuje, že všichni partneři v oblasti technologie LED jsou osobně vyškolení produktoví experti. To znamená, že pouze ti nejlepší architekti řešení a technici jsou certifikováni, aby se stali prémiovými partnery pro instalace LED společnosti Philips. A co je ještě lepší, všechny naše výrobky LED mají certifikaci EMC třídy B, CE-UL a evropské schválení z institutu TÜV.
  flexibilní upevnění

  Flexibilní upevnění 

  Upevnění obyčejného displeje na stěnu je relativně snadná práce. Instalace LED však vyžadují zvláštní pozornost. Společnost Philips věnuje patřičnou pozornost velikosti obrazovky i složitosti designu a zajišťuje optimalizovanou instalaci a konfiguraci, u níž lze také snadno provádět servis. V každém zakázkovém řešení můžete očekávat tenké panely, technicky vyřešené odvádění tepla, přístup k přednímu panelu a eleganci designu bez rámečku.
  konfigurace zobrazení

  Konfigurace zobrazení

  Tvorba lepšího zobrazení je snazší než kdykoli předtím. Všechny potřebné komponenty jsou součástí snadno použitelné sady obsahující kabely, ovladače, rámečky a standardní poměry v rozlišení FHD a UHD. Sady pro vytvoření dokonalého zobrazení se dodávají ve velikostech od 110 palců do 880 palců a součástí dodávky jsou také povrchové úpravy pro hrany. Sady jsou k dispozici v předem definovaných konfiguracích a slouží jako instalace připravená k použití.
  ovládání displeje LED

  Ovládání displeje LED

  Navázali jsme partnerskou spolupráci se společností Novastar, která je důvěryhodným globálním lídrem na poli ovladačů displejů, a přinášíme tak to nejlepší v oblasti kanálů LED. To zajišťuje optimální prostředí, včetně škálování, několika video vstupů, ovladačů FHD a UHD a kanálů v rozsahu od 6 do 16 s vynikající kvalitou.
  optimální služby

  Optimální služby

  Společnost Philips je hrdá na svůj pověstný kvalitní servis, nabídku řešení a osobní pozornost věnovanou každému zákazníkovi, kdykoli je to potřeba – od vyzvednutí a vrácení v záruce až po poprodejní kalibrační služby. Překonávání očekávání a oborových standardů v oblasti podpory i začlenění je další důvod, proč je společnost Philips stále o krok napřed.

  Nekonečné možnosti...

  Zobrazení LED  sortiment