Popusťte uzdu své fantazii

  Řešení Philips LED: o úroveň výš v oblasti digitálních prezentací

  připraveno zapůsobit

  Připraveno zapůsobit


  Estetická krása se snoubí se všestranným designem. Díky nejnovějším řešením Philips LED budete o krok napřed. Komunikace na obrazovce ožívá díky neuvěřitelně živým barvám a mimořádně vysokému jasu – od videa s rychlým pohybem až po statické obrazy.

  A co je ještě lepší: vzhledem k inovativnímu designu bez rámečku lze řešení Philips LED využít k dokonalému propojení více jednotek a vytvoření bezrámečkové videostěny libovolné velikosti. Připravte se na maximální působivost díky přizpůsobenému rozvržení, které zaujme a přitáhne vaše publikum.

  Vyšší úroveň výkonu: a  lepší nápad pro vás

  optimální kvalita obrazu

  Optimální kvalita obrazu

  Obraz vydá za tisíc slov. Proto si každý obsah zobrazený na obrazovce zaslouží to nejzřetelnější a nejjasnější možné rozlišení. Technologie Philips LED poskytuje vynikající hloubku černé a vysoké úrovně jasu barev pro optimální výkon. Vzhledem k dokonalosti detailů lze nastavení kalibrace jednotlivých panelů upravit a dosáhnout korekce od stěny k okraji.

  důvěryhodný partner

  Důvěryhodní partneři

  Philips Professional Display Solutions Academy zajišťuje, že všichni partneři v oblasti technologie LED jsou osobně vyškolení produktoví experti. To znamená, že pouze ti nejlepší architekti řešení a technici jsou certifikováni, aby se stali prémiovými partnery pro instalace LED společnosti Philips. A co je ještě lepší, všechny naše výrobky LED mají certifikaci EMC třídy B, CE-UL a evropské schválení z institutu TÜV.

  flexibilní upevnění

  Flexibilní upevnění 

  Upevnění obyčejného displeje na stěnu je relativně snadná práce. Instalace LED však vyžadují zvláštní pozornost. Společnost Philips věnuje patřičnou pozornost velikosti obrazovky i složitosti designu a zajišťuje optimalizovanou instalaci a konfiguraci, u níž lze také snadno provádět servis. V každém zakázkovém řešení můžete očekávat tenké panely, technicky vyřešené odvádění tepla, přístup k přednímu panelu a eleganci designu bez rámečku.

  konfigurace zobrazení

  Konfigurace zobrazení

  Tvorba lepšího zobrazení je snazší než kdykoli předtím. Všechny potřebné komponenty jsou součástí snadno použitelné sady obsahující kabely, ovladače, rámečky a standardní poměry v rozlišení FHD a UHD. Sady pro vytvoření dokonalého zobrazení se dodávají ve velikostech od 110 palců do 880 palců a součástí dodávky jsou také povrchové úpravy pro hrany. Sady jsou k dispozici v předem definovaných konfiguracích a slouží jako instalace připravená k použití.

  ovládání displeje LED

  Ovládání displeje LED

  Navázali jsme partnerskou spolupráci se společností Novastar, která je důvěryhodným globálním lídrem na poli ovladačů displejů, a přinášíme tak to nejlepší v oblasti kanálů LED. To zajišťuje optimální prostředí, včetně škálování, několika video vstupů, ovladačů FHD a UHD a kanálů v rozsahu od 6 do 16 s vynikající kvalitou.

  optimální služby

  Optimální služby

  Společnost Philips je hrdá na svůj pověstný kvalitní servis, nabídku řešení a osobní pozornost věnovanou každému zákazníkovi, kdykoli je to potřeba – od vyzvednutí a vrácení v záruce až po poprodejní kalibrační služby. Překonávání očekávání a oborových standardů v oblasti podpory i začlenění je další důvod, proč je společnost Philips stále o krok napřed.

  Nekonečné možnosti...

  Zobrazení LED  sortiment

  Vizualizujte
  pomocí aplikace ARc


  Konfigurátor rozšířené reality (ARC neboli Augmented Reality Configurator) umožňuje snadno získat představu, jak bude přizpůsobená sestava Philips Professional Display Solutions vypadat v jakémkoli prostoru. Uživatelsky přívětivá aplikace ARC funguje na jakémkoli mobilním zařízení a poskytuje přesnou vizualizaci na samostatných obrazovkách pro veřejné prezentace a instalacích videostěn. K dispozici ke stažení v obchodech Google Play a App Store.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Optimálních možností prohlížení našich stránek dosáhnete v nejnovější verzi prohlížečů Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox.