Stanice Wireless Music Station

  Stanice Wireless Music Station

  Zpřístupněte svou hudbu

  Elegantní a přenosný přístroj WAS6050 Wireless Music Station je ideální pro dokonalý hudební zážitek nebo pro poslech hudby v libovolné místnosti bytu. Chcete-li mít k dispozici ještě více hudby, nalaďte si internetové rádio, kde je hojnost příležitostí k zábavě… Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Stanice Wireless Music Station

Internetové rádio zdarma, Systém se 4 reproduktory WAS6050/12 Najít podobné výrobky

Zpřístupněte svou hudbu

Vychutnejte si všechnu svou hudbu v každém pokoji – a to bezdrátově

 • Bezdrátový přenos mezi hudební základnou a stanicemi

  Bezdrátový přenos mezi hudební základnou a stanicemi

  Díky bezdrátovému přenosu není třeba stahovat a ukládat velké hudební soubory na tomto audio zařízení. Místo toho můžete poslouchat své oblíbené skladby, které jsou neustále přenášeny do všech hudebních stanic – současně. Nechte hudbu, aby vás pomocí funkce Music Follows me sledovala z místnosti do místnosti – nemusíte skladby opakovaně vyhledávat a přehrávat. Funkce Vysílání hudby vysílá současně požadovanou hudbu ze základny do jednotlivých stanic. S funkcí Můj pokoj, moje hudba si může kterýkoli člen rodiny užít vybranou hudbu z uložené sbírky v jakékoli místnosti vybavené bezdrátovou hudební základnou nebo stanicí.

 • Vychutnejte si internetové rádio

  Vychutnejte si internetové rádio

  Internetové rádio je audio služba, která je přenášena prostřednictvím sítě Internet. Jedním z nejpopulárnějších formátů je MP3. Některé internetové stanice jsou přidružené k ‚pozemním‘ rádiovým stanicím, zatímco jiné jsou pouze na síti Internet, jsou nezávislé a šíří svá vysílání pouze prostřednictvím sítě World Wide Web. Díky internetovému rádiu si můžete vychutnat přístup k online rádiovým stanicím z celého světa a poslouchat široké spektrum žánrů; mít přístup ke zprávám, sportu a novinkách ze světa zábavy, nebo se připojit k oblíbeným nebo skrytým stanicím celé Evropy.

 • Můj pokoj, moje hudba: poslouchejte různou hudbu v každé místnosti

  Můj pokoj, moje hudba: poslouchejte různou hudbu v každé místnosti

  S funkcí Můj pokoj, moje hudba si může každý člen rodiny v jakékoli místnosti vybavené bezdrátovou hudební stanicí vychutnat svůj výběr hudby z uložené sbírky. Technologie přístupu více uživatelů přenáší hudbu z bezdrátové hudební základny, která byla vybrána určitou bezdrátovou hudební stanicí. Jedna bezdrátová hudební základna může přenášet hudbu až do pěti stanic. To znamená až šest různých možností hudby, které si může vychutnat celá rodina v jakékoli místnosti - zároveň a okamžitě.

 • Vysílání hudby: Poslouchejte stejnou hudbu na všech stanicích

  Vysílání hudby: Poslouchejte stejnou hudbu na všech stanicích

  Buďte DJ na své domácí oslavě a vysílejte oblíbenou taneční hudbu z bezdrátové hudební základny současně do všech bezdrátových hudebních stanic v různých částech domácnosti. Skvělé pro večírky!

 • Music Follows Me: přenos hudby z jedné místnosti do druhé

  Music Follows Me: přenos hudby z jedné místnosti do druhé

  Funkce Music Follows Me umožňuje přenášet oblíbenou hudbu z místnosti do místnosti bez nutnosti opakované navigace a přehrávání určité skladby. Jednoduchým stisknutím tlačítka vás bude oblíbená skladba následovat všude, kam půjdete.

 • Technologie reproduktorů wOOx™ pro plné a prokreslené basy

  Technologie reproduktorů wOOx™ pro plné a prokreslené basy

  Technologie wOOx představuje revoluční řešení konstrukce reprosoustav, které poskytuje naprosto hluboké a bohaté basy, s jakými se u jiných audiosystémů nesetkáte. Speciální reproduktory, basový kanál wOOx a přesné vyladění hlavního a výškových reproduktorů zaručuje plynulé přechody mezi nízkými, středními a vysokými kmitočty. Dvojité uchycení a naprosto symetrická sendvičová konstrukce produkují hluboké a nezkreslené basy. Technologie wOOx poskytuje mimořádně hluboké a dynamické basy využitím celého prostoru reproduktorové skříně ke zvýraznění hudebního vjemu.

 • Bezdrátový přenos z počítače přes rozhraní UPnP

  Bezdrátový přenos z počítače přes rozhraní UPnP

  Osvoboďte z počítače celou svou sbírku hudby a přehrávejte ji pomocí audiosystému Streamium Network music player! Díky funkci UPnP, která umožňuje připojení k libovolnému zařízení vybavenému rozhraním Universal Plug & Play, může zařízení Streamium získat přístup ke sbírce, vybírat a prohledávat sbírku hudby v počítači. Jednoduše použijte dálkový ovladač, vyberte pomocí zařízení Streamium skladby a přehrajte je. Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu bezdrátově a bez námahy.

 • Procházejte svou kolekci podle alba, interpreta, žánru nebo skladeb

  Nahrajte svou sbírku hudby na vestavěný pevný disk bezdrátového Hi-Fi mikrosystému Streamium nebo počítače a vychutnejte si každou skladbu, a to kdykoli. Systém k hudbě přistupuje pomocí aplikace Windows Media Player (WMP) prostřednictvím vestavěného serveru UPnP. Poté můžete systém snadno používat k procházení veškerého hudebního obsahu podle alba, interpreta, žánru nebo stopy.

 • Celkový výstupní výkon 15 W RMS

  Hudební výkon 15 W RMS naplní místnost oblíbenou hudbou.

 • Digitální zesilovač třídy ‚D‘ se 4 reproduktory

  Digitální zesilovač třídy ‚D‘ převádí analogový signál na digitální, který pak zesiluje. Tento signál je pak veden do demodulačního filtru na koncový výstup. Zesílený digitální výstup poskytuje veškeré výhody digitálního zvuku, včetně zvýšené zvukové kvality. Kromě toho má také digitální zesilovač ve třídě D více než 90% účinnost ve srovnání s tradičními zesilovači třídy AB. Díky tomu má digitální zesilovač velmi malé rozměry a nízký ztrátový výkon. Na přední a zadní straně jsou integrovány čtyři reproduktory, které poskytují překvapivě širší zvukové jeviště a kompaktní provedení.

Zobrazit všechny specifikace
 • Některé funkce vyžadují podporu širokopásmového přístupu k internetu

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat