Multimediální reproduktory 2.0

  Multimediální reproduktory 2.0

  Vypadáme roztomile, ale na večírku to umíme tvrdě rozjet

  Jsme skvělé pro hudbu, hlas i hudební podklad filmů. Připojte nás k notebooku nebo MP3 přehrávači a my oživíme hudbu a zvuky a výsledkem bude skvělý zážitek z poslechu. Praktický systém pro uspořádání kabeláže znamená, že zůstane uklizený i váš stůl!

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vypadáme roztomile, ale na večírku to umíme tvrdě rozjet

 • Zvukový výstupní výkon 10 W

  Zvukový výstupní výkon 10 W

  Hluboké basové kanály s výstupem 10 W umožňují malým reproduktorům lépe reprodukovat hluboké tóny bez nutnosti zvětšovat jejich velikost. Máte více basů na menším prostoru!

 • Délka kabelu je nastavitelná

  Délka kabelu je nastavitelná

  Jednoduchý systém pro uspořádání kabeláže pomáhá zorganizovat kabely, abyste měli uklizený stůl, a délka kabelů je nastavitelná dle vašich potřeb.

 • Vychutnejte si hudbu, hry, filmy a online videa

  Vychutnejte si hudbu, hry, filmy a online videa

  Dokonalý doplněk vašeho notebooku nebo netbooku, který umožňuje přehrávat multimediální hudbu a videa se skvělou kvalitou zvuku.

 • Zelený výrobek

  Zelený výrobek

  Certifikováno společností Royal Philips Electronics jako zelený výrobek: Zelený výrobek znamená, že si výrobek počíná ve vybraných oblastech spojených s problematikou udržitelného rozvoje (např. energetická účinnost, hmotnost výrobku, management životnosti) alespoň o 10 % lépe než hlavní konkurenti.

 • Čisté a zřetelné vokály

  Vychutnejte si čistou a zřetelnou reprodukci vokálů

 • Hluboké basy

  Tento počítačový reproduktor Philips poskytuje dobrou zvukovou kvalitu a zážitky z poslechu plných basů z kompaktní reproduktorové soustavy.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat