Kulmofén

  Kulmofén

  Šetrné usušení a úpravy pro přirozený vzhled

  Sušení a úprava vlasů zároveň – nový kulmofén Philips ProCare umožňuje dosáhnout krásné přirozené úpravy vlasů a přitom poskytuje vašim vlasům maximální péči. Inovativní lopatkový kartáč přispívá k vytvoření přirozeně rovného účesu bez poškození. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

ProCare Kulmofén

5 ks tvarovacího příslušenství, Rovnoměrná distribuce tepla, Ionizační péče, Cestovní pouzdro HP8656/00 Najít podobné výrobky

Šetrné usušení a úpravy pro přirozený vzhled

Vysoušeč pro maximální péči

 • Zvýšená péče s ionizační technologií zajistí lesklé vlasy bez zacuchání

  Zvýšená péče s ionizační technologií zajistí lesklé vlasy bez zacuchání

  Ionizační péče umožňuje antistatické sušení. Nabité záporné ionty redukují vytváření statické energie, upravují účes a uhlazují vlasové kutikuly, čímž umocňují záři a lesk vlasů. Výsledkem je nádherně lesklý, hladký účes bez zacuchání.

 • 1000 W pro krásné výsledky

  1000 W pro krásné výsledky

  Tento 1000W vysoušeč vlasů vytváří optimální úroveň proudu vzduch a jemného vysoušení a přináší nádherné výsledky každý den.

 • 38mm termokartáč pro uhlazení vlasů

  38mm termokartáč pro uhlazení vlasů

  Termokartáč má mimořádně široký průměr 38 mm. Díky šířce válce je dokonalým nástrojem pro vytváření hladkých účesů a vln.

 • Zasunovací kartáč se štětinkami pro snadné vytváření loken

  Zasunovací kartáč se štětinkami pro snadné vytváření loken

  Tato snadno použitelná foukací kulma je kartáč i kulma v jednom. Štětinky se po stisknutí tlačítka navinou do kartáče, a přístroj tak snadno vytáhnete z vlasů. Zůstane nádherně živá kadeř.

 • Úzká koncovka zajišťuje koncentrovaný proud vzduchu

  Úzká koncovka zajišťuje koncentrovaný proud vzduchu

  Koncovka koncentruje proud vzduchu prostřednictvím otvoru na konkrétní oblasti. Výsledkem je precizní účes; skvěle se hodí pro úpravy nebo dokončení stylového účesu.

 • Difuzér pro větší objem od konečků

  Difuzér pro větší objem od konečků

  Jedinečný a inovativní difuzér umožňuje dosáhnout objemu přesně tam, kde chcete – u kořínků vlasů.

 • Nastavení chladného vzduchu pro jemné vysoušení

  Nastavení chladného vzduchu pro jemné vysoušení

  Nastavení chladného vzduchu je nastavení nízké teploty, které vlasy jemně vysouší, aby se minimalizovala poškození. Tato funkce je vhodná pro všechny typy vlasů, ale obzvláště pro jemné, suché nebo poškozené vlasy. Toto nastavení se dokonale hodí pro horké léto!

 • Nižší riziko přehřátí díky technologii rovnoměrné distribuce tepla (EHD)

  Pokročilá technologie EHD společnosti Philips zajišťuje takové provedení nástavců, jenž rovnoměrně distribuuje teplo. Díky tomu je distribuce tepla vždy rovnoměrná, a to i při vysokých teplotách, takže nedochází k poškození exponovaných míst. Nabízí vám maximální ochranu vlasů před přehřátím, která přispívá k udržení zdravých a lesklých vlasů.

 • Nejlepší teplota vysoušení díky systému ThermoProtect

  ThermoProtect poskytuje optimální teplotu při vysoušení a nabízí další ochranu před přehříváním vlasů. Se stejně výkonným prouděním vzduchu získáte nejlepší výsledky pečujícím způsobem.

 • Široká žehlička na vlasy pro přirozeně rovný vzhled vlasů

  Inovativní široká žehlička na vlasy umožňuje dosáhnout krásně přirozeného rovného vzhledu vlasů a zároveň vlasy chrání před poškozením.

 • Tři flexibilní nastavení tepla a rychlosti nabízejí lepší ovládání

  Požadovanou rychlost a teplotu lze snadno upravit tak, abyste vytvořili dokonalý konečný výsledek. Tři různá nastavení zaručují plnou kontrolu pro precizní a osobitou úpravu účesu.

 • Kartáče s keramickým povrchem pro lepší péči

  Kartáče jsou opatřeny keramickým povrchem, který brání nadměrnému vysoušení. Přispívá k rovnoměrnější distribuci tepla a předchází vzniku horkých míst ve vlasech, která způsobují přehřátí a nadměrné vysoušení vlasů.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat