DVD přehrávač/rekordér

  DVD přehrávač/rekordér

  Nahrávání je nyní opravdu snadné

  Nahrávejte své oblíbené televizní programy v dokonalé digitální kvalitě.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Nahrávání je nyní opravdu snadné

 • Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Se systémem ShowView vám k naprogramování videorekordéru stačí zadat číslo ShowView – jediný kód skládající se z devíti či méně číslic, který je vytištěn u každého televizního programu ve většině časopisů s programy televize.

 • Systém VPS/ PDC nahrává televizní program přesně od začátku do konce

  Pomocí systémů VPS (Video Programming System) a PDC (Program Delivery Control) řídí televizní stanice začátek a délku naprogramované nahrávky. To znamená, že se záznamové zařízení zapne a vypne ve správný čas i v případě, že naprogramovaný televizní program začne dříve nebo skončí později, než bylo naplánováno.

 • Nahrajte až 6hodinový záznam na jednu vrstvu disku DVD+R/RW nebo DVD-R/RW

  Režim 6hodinového nahrávání, který je k dispozici u některých modelů DVD rekordérů, umožňuje nahrávat až šest hodin videozáznamu na jednu vrstvu disku DVD+R/RW nebo DVD-R/RW.

 • S Dual Media pohodlně nahrávejte na disky DVD+R/RW i DVD-R/RW

  DVD rekordéry Philips podporují nahrávání na dva typy médií a díky tomu je možné nahrávat na disky DVD+R/RW a DVD-R/RW. Zákazník si může koupit jakýkoliv disk a rekordér Philips vždy pořídí nahrávku zcela kompatibilní, kterou je možné přehrávat na všech DVD přehrávačích.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát disky většiny formátů a zajišťuje tak maximální kompatibilitu disků a zážitek při sledování.

 • Hudba: CD, CD-R/RW a MP3-CD

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu a požitek z hudby.

 • Fotografie (JPEG) s hudební prezentací

  Sdílení fotografií s přáteli nebo členy rodiny může být větší zábava! Pusťte si prezentaci fotografií s hudbou na pozadí.Tento výrobek společnosti Philips podporuje současné zobrazování obrázků ve formátu JPEG a přehrávání hudby ve formátu MP3.Soubory pro hudební prezentaci musí být uloženy na stejném médiu. Vyberte si svou oblíbenou hudbu ve formátu MP3 a spusťte prezentaci s obrázky ve formátu JPEG.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat